Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan oldal, amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, amelyik működik társkeresési szempontból,40 körülieknek?

Figyelt kérdés
Intelligens, jó egzisztenciával rendelkező férfi vagyok, és olyan oldalt keresek, ahol hasonló társkeresők vannak, 40 éves kor körül. Sajnos a legtöbb oldalon regisztráltakkal még csak beszélgetni sem lehet, mert nem válaszolnak. Lehetséges, hogy túl sok üzenetet kapnak, és azért, vagy egyszerűen már nem aktív felhasználók. Szeretnék beszélgetni, megismerkedni, barátokat szerezni. Az olyan, mint Badoo, és hasonlók, ahol tinik vannak, főleg, komoyltalan számomra. Nem vagyok egy konzervatív, de nem szeretem a vihogást, és a közönséges viselkedést.

2020. febr. 13. 08:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 10/10


Köszönöm!

Jó is, hogy az előfizetésről van szó, mert akkor is el szoktam gondolkozni, amikor azt látom, hogy az emberek nagy része, és lehet féri, vagy nő, annyit nem áldoz, hogy kifizesse azt a 3-5-akárhány ezer forintos díjat a teljes hozzáféréshez, inkább csak vár, hogy majd prémium felhasználó ír neki, amire aztán tud válaszolni, adott esetben. Nem tudom, de szerintem ez szegénységi bizonyítvány. Ha ennyit nem fektetünk be, akkor mit várhatunk egy ilyen kapcsolattól? Ez persze költői kérdés volt.

2020. febr. 13. 11:04
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a korosztályodba tartozó nő vagyok.

Hajam is van, elhízott sem vagyok... a randivonalat próbáltam, de nagyon sok negatív tapasztalatot szereztem.


Nyilván ez nem az oldal hibája, de sajnos rengeteg hazug férfibe futottam bele (bizonyára nő is van, de ezt nem tudhatom :)

Nem tudom, mi értelme van ennek, de házas férfiak kamuzzák magukat egyedülállónak, éveket letagadnak, iskolai végzettséget találnak ki...engem az is valahol megviselt, hogy nagyon kevés férfinek sikerül normálisan bemutatkozni, érdeklődni (velem lehet beszélgetni, tényleg).

A “szia, mizu, sexyyyke vagyol” színvonal sajnos sokkal hangsúlyosabb :(, egyszerűen csak a külsőmmel vannak elfoglalva, szexkapcsolatot erőltetnek, indiszkrét kérdésekkel bombáznak (“biztos hiányzik a SEX -igen, így írják :)- vagy “mekkora cicid van”)- azért ennèl tényleg többet vàrok.


Talán szerencse kérdése is, nekem egyelőre ez a faktor nagyon hiányzik :)

2020. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom,hogy a DOKTOR /nő/,hogy hangsúlyozta ezt, de én nem látok abban semmi kivetnivalót ha hivatalos helyen így mutatkozik be valaki. Ez a neve, és tudjuk,hogy megdolgozott azért a doktorátusért, használja csak.


Nő vagyok, a párom is doktor, és hivatalos helyen használja, magánemberként, társaságban már kevésbé.


Neked inkább a hangsúllyal és mellé a személyiséggel volt bajod, gondolom.


De megnéztem Te hogy kezdted a bemutatkozásodat :+Intelligens, jó egzisztenciával rendelkező férfi vagyok..." Ebből következtetve Neked is számít az intelligencia és az egzisztencia, amivel semmi baj nincs.


30-40 éves kor körül már legyen a nőnek /férfinak is/ egzisztenciája, kellő komolysága, de kellő humora is, természetesen nem a vihogást értem alatta.


Viszont arra számítanod kell,hogy ebben a korban már sok nőnek van gyereke és fontos kérdés,hogy ezt elfogadod-e.

2020. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

# 13/13 :


Egészen más dolog, amikor valaki büszke a sikereire, és más, amikor hangoztatja is. Amikor hangoztatja, akkor azért teszi, mert arra vár, hogy azt mondják neki, hogy: "Húúú. Ez igen. Tényleg ilyen kapcsolataid vannak? Tényleg ekkora házban laksz? Tényleg ennyi pénzed van? Ott ég a ház. Én sem azért írtam le, hogy intelligens, és jó egzisztenciális körülmények között élő férfi vagyok, mert ettől én vártam valamit, hanem azért, mert nehogy valaki úgy kezdje, hogy biztosan nincsen pénzed, bunkó vagy, azért nem tudsz ismerkedni. A jó egzisztenciát meg pontosan azért írtam, mert nem akarok senkit sem eltartani. Valaki olyat keresek, akinek nem a pénz a fontos, mert neki is van elég.

2020. febr. 14. 08:16
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy akkor ha valaki normálisan ír rá egy nőre, akkor miért nem válaszolnak? Én sosem így kezdtem, ahogyan te a példáidban van. Megírtam, hogy ha tetszik valkai, és szeretnék vele beszélgetni, ismerkedni, de nem jött válasz. Ha igen, akkor meg az, hogy sajnos nem vagy az esetem. Szerintem te kivétel vagy. Örülj neki. Biztosan normális pasit is fogsz mad találni, és ez nem szerencse kérdése.
2020. febr. 14. 08:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy bemutatkozásból vagy első benyomásból azért még ne vonj le messzemenő következtetéseket!

Nekem is van olyan ismerősöm aki szerényen sosem beszél az 5 diplomájáról..hozzáteszem: nem is ment vele semmire az életben.

Egészséges önbizalma, önértékelése legyen meg mindenkinek, ezzel nincs baj. Ne kérkedjen, de ha ott van a Dr. mondja ki, ha megfelelő az anyagi háttere, nem kell,hogy trabanttal menjen a randira.

Az intelligens ember intelligensen tudja kezelni ezt a helyzetet.


Lehet,hogy azért nem válaszol Neked aki nem válaszol a társkeresőn mert aznap Te vagy a sokadik, és nem mindenki veszi a fáradtságot,hogy kedvesen, de két szóban is, akár visszautasító is legyen a válasza, megköszönje az érdeklődést.

2020. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

# 16/16

"Kérdező, egy bemutatkozásból vagy első benyomásból azért még ne vonj le messzemenő következtetéseket!"


Jó, hogy ezt írod, mert minden társkeresőnek, kivétel Tinder és hasonlók, ez az alapvető kérése. Mutasd be maga. És még csak nem is kötetlen, hanem mondjuk 1000 karakterben. Ennyiből meg lehet ismerni valakit? Lehet csupa olyan dolgot ír magáról, ami a legtöbbeket nem érdekel, miközben 1000 olyan tulajdonsága van, amire mindenki odafigyelne, csak nem tudja, hogy másnak mi a fontos.


Nem azt mondom, hogy valaki ne legyen büszke arra, amit elért. Csak ne hangoztassa. Nem hiszem, hogy azzal kell kezdeni egy társaságban, hogy milyen autóm van, és hol lakom, ahogyan azt sem hiszem, hogy a randira úgy kell megállni, hogy a kiválaszott mindenképpen lássa, hogy milyen autóval érkeztem meg.


A példámban az illető hölgy, ahogy ezt le is írtam, kihangsúlyozta, hogy DOKTOR. Nem az a baj, hogy mondta, hanem ahogy mondta. Mintha ez egy olyan felsőbbrendűséget adna neki, mint ami másnak nem is lehet. Sajnos nem volt önértékelése, mert másképpen ilyen hangsúlyra nem lett volna szüksége.

2020. febr. 17. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!