Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sracok nektek ez tenyleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok nektek ez tenyleg nem kenyelmetlen?

Figyelt kérdés
A sraccal akivel randizom mindig osszebujva alszunk. Ha elfordulok, akkor is utana nyul. Csomoszor a kezen fekszem orakig, vagy vannak poziciok amikrol nem hiszem el hogy neki kenyelmesek. De ha megkerdezem hogy kenyelmes vagy jo-e ez neki meg a karjanak mindig mondja, hogy igen.
2023. ápr. 2. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó, akkor jó, ha nem akkor majd szól.
2023. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Micsoda probléma....

Ha nem jó neki majd szól nem kell ebből is problémát csinálni...

2023. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút nem kényelmetlen, hogy összebújva alszotok.
2023. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy az itteni srácoknak kényelmetlen lenne, hogy a barátod karján alszol.
2023. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ritka kényelmetlen összebújva aludni. Életemben egyetlen egyszer ment egy teljes egész éjszakát így aludnom egy lánnyal, akkor ugyanis a nagy Ő szakított velem, de egy utolsó közös beszélgetés után, egy utolsó közös alvást még szerettünk volna....még soha életemben nem rettegtem annyira a reggeltől mint akkor, mert tudtam, hogy reggel indulhatok haza tőle. Egész éjjel szorítottam magamhoz, nem eresztettem, hátha...hátha reggelre mégis azt mondja, hogy próbáljuk meg....de nem, utoljára még belemarkoltam azokba az óriási, hatalmas melleibe, meg megsimogattam a punciját...elmemtem az ajtóig, visszanéztem rá, "sosem felejtelek el" ezt mondta ő, én pedig, "még egy lánynak sem volt ilyen finom puncija mint neked", elindultam az állomásra, lassan, nagyon nagyon lassan, hátha elém jön vagy valami....de nem....vége van, vége lett....
2023. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!