Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Ma "randiztam" exemmel, 10eve voltunk együtt akkor voltunk 14-5 évesek.

Másfél órát beszélgettünk teljesen jól elvoltunk kb ugyanúgy mint régen nem volt semmi gond.

Én írtam ra egy hete es a talalkozast is en kérdeztem amibe egyből bele ment, ezt a témát annyira nem veseztuk át ma.(csak a szakítást anno amiből volt balhé de ma már csak nevettünk rajta)

Szerintetek van esélyem nála még?

Azért szakítottam vele anno mert nagyon gyerekesen viselkedtem így vissza gondolva de abban a korban ez nem meglepő.

24f



szept. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondolom írsz neki, hogy szuper volt újra találkozni, mikor lehetne megint és megbeszéltek egy újabb alkalmat. Ahogy bárki mással ismerkednél.
szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Még egy randi. 10 éve volt, gyerekek voltatok, emiatt ne legyen nehézség benned..

Sokáig!

szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elkoszonesnel kérdeztem tőle hogy van e kedve majd valamikor újra talizni amire ravagta egyből hogy persze.

Igen 10 év mulva nagyon fura volt találkozni de mikor egyutt voltunk olyan volt mintha 2015ben lettem volna

Akkor nincs veszve még semmi remélem😳

szept. 15. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Hát... Én arra gondolnék, hány csávóval dugott azóta. A lányok ennyi idősen már elég sok férfival vannak, nekem nem jönne be, ezért csak barátságnak indítanám az egészet. Ott kiderülne, milyen nő lett belőle.
szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szurkolok nektek! :)
szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Én sem a jobb kezemet használtam tíz évig, szerintem örülnél ha egy nő hozzád szólna😄

#5 köszi!:)

szept. 15. 22:33
 7/11 anonim válasza:
14%
Sperma nyelés, az.
szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"szerintem örülnél ha egy nő hozzád szólna"

Milyen nő? Melyik? Mit szólna? Nem ismersz, de nem éreznék semmit különösen. Egy random nő nem a világ közepe, sőt, elég hétköznapi a létezésük...

szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek voltatok, azóta felnőttetek. Ő is benne van, akkor miért ne? Hajrá!

N

szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos a második "randi" nem úgy sült el ahogy terveztem.

Az első után elég nehézkesen ír vissza(eddig sem sokat beszéltünk facen most mégkevesebbet, én a személyes talalkozok hive vagyok)

Tegnap történt egy rossz dolog velem és gondoltam elhivom talizni beszélgetni fussunk össze féluton. majd először azt mondta van egy talija és hogy nemtudja meddig jo nekem, mire én nekem utana is jo. Azután(2-3ora mulva) azt irta nem tudja mennyire biztonságos 9 fele közlekedni pesten, mire irtam hogy kimegyek elé bárhova és haza is kisernem csak ugy nem ernem el az utolso buszomat ha szeretne jöjjön át és onnan megy reggel meloba, mert én már egy orája itt voltam a "feluton" de erre viszont csak annyi válasz jött reggel hogy bealudt illetve hogy koran megy meloba.


Szerintetek mi lehet az igazság? vagy csak nekem tűnt kifogásoknak?

szept. 18. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!