Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Élsportoló nőnél, ahol látvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élsportoló nőnél, ahol látványosan látszik rajta, hogy sportol is (kajakozik vagy atletizál vagy úszik stb.), hetente hány férfi próbálkozhat be nála online és élőben egyaránt ismerkedni ?

Figyelt kérdés
szept. 15. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Mennyire vonzó is lehet ez a férfiaknak

szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem próbálkoznák be nem szeretem a férfias nőket és szerintem a normális férfiak sem
szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nőkre gondolsz, akiknek izmos a felsőteste? Vagy pl. kondizós, kerek fenekű nőket is ide sorolod?
szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hányan próbálkoznak be náluk de én ezektől a kikokszolt, szarrá doppingolt,hormonokkal telenyomott Csipes féléktől majd kihányom a belemet.
szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyi szerintem. De nem csak a képen lévő szintén. Én legalább is járok edzeni heti 4-5x,nem vagyok "férfias" egyáltalán,mégsem állnak sorban a faszik..😅
szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy, mennyire izmos (van, ami sok férfinak már túl férfias), ill. hogy emellé mennyire nőies a külseje és a viselkedése. Más egy sminkmentes rövidhajú leszbikusnak kinéző sportolónő, és más egy Szepesi Niki esete, na. A viselkedés meg pláne... akin látszik, hogy "kívános", flörtölős, "akar tetszeni", annál többen fognak próbálkozni, meg annál is, aki instán sejtetős képeke oszt meg.
szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!