Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztelt férfitársaim! Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt férfitársaim! Akik online próbálkoznak, ti milyen paramétereket adtok meg?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy eleve ez a "paraméterezés" olyan rideg kifejezés, de ezen most emelkedjünk felül. :)


Nagyon kíváncsi lennék, hogy aki neten nézelődik, használja a kereső szolgáltatásokat azoknak a válaszát várom.


Pontba szedve örülnék neki, ha erre tudnátok megfelelően választ adni! :)


1. Saját korotok, tól-tolig kit kerestek?


2. Mióta használjátok a netes társkereső szolgáltatásokat, illetve nevezzétek meg azokat legyetek oly kedvesek. Milyen gyakorisággal szoktatok "matchelni", illetve érdekelne a találkozás/randizás gyakorisága is.


3. Ki melyik régióban lakik (Bp, megye) és mekkora radiust szokott megadni?


4. Külső paraméterek mentén mennyire vagytok igényesek? Milyen belső értékeket szeretnétek ha birtokában lenne a másiknak? (empatikus, kedves, házias stb.)

Gyerek, háziállat, lakás, kocsi stb. megléte mennyire zavar illetve elvárt a részetekről?


Nagyjából ennyi. Tényleg kíváncsi vagyok, mert állítólag a barátaim szerint nekem vannak magas igényeim. 🙄😅


Köszönöm szépen!


Ps: Hölgyektől most elnézést kérek, de nem kell távozni, ha már egyszer benéztek. Nyugodtan helyezzék magukat kényelembe a kanapén, van apró süti meg több fajta ital. 😊😅


Köszönöm!


2019. okt. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1: én 26, 22-28 között kerestem

2: Tinder, 1 évig használtam, 3 randin voltam, 50 körül matcheltem asszem (a harmadikkal együtt vagyunk)

3: 20km-t adtam meg maximális távolságnak, egyébként Budapesten lakok

4: Egy sportos, mosolygós, okos lány volt az elvárásom a bioban. Flegma p..ákra, buta emberekre, akikkel nem lehet beszélgetni, mert nincs véleményük és túlsúlyosakra nem voltam kíváncsi, nekem ezek fontos dolgok a vonzalomhoz. A házias, mint feltétel, nem érdekelt, az általad említetteket pedig nálam a mosolygós tartalmazta. Annak viszont örültem, mikor kiderült róla, hogy tiszta kis csaj, aki után nem kell takarítani (exemmel ellentétben).


Lakás, kocsi, háziállat nem érdekelt, volt a fejemben egy elképzelés a korábbi bulis, folyton ráérős, pörgős csajok miatt arról, hogy amelyik lány nem dolgozott és például csak egyetemista, azzal csak szívni fogok, mert nem érti meg az én időbeosztásom, de erre a hölgy rácáfolt, úgyhogy nem sokáig volt a fejemben ez az elképzelés (meg azóta már dolgozik). A gyerekkel nem tudokmit kezdeni, a sajátomat is csak akkor vállalnám be, ha lenne tartalékom. Máséra sem vagyok felkészülve és nem is hiszem, hogy tudnám úgy szeretni.


Az említett hölgy megfelelt az elvárásoknak (és sok meglepetést is okozott szerencsére). :) Ennek szerdán fél éve.

2019. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. 29 vagyok, 18-28-ig keresek.

2. Konkrétan már nem vagyok fent társkeresőn, de ha látok egy szimpatikus lányt, próbálkozom alternatív platformokon. Tinderen próbálkoztam, de az égvilágon semmi nem jött össze.

3. Bp.

4. Egy felszínes idióta vagyok, de nem jönnék össze valakivel, ha nincs meg a belső összhang. Háziállat, kocsi van. Előbbi szeretete elvárás. Gyerek kizáró ok. Lakásom nincs, mert nem tudom, hol szeretnék élni. Ezen felül szeressen utazni, mert én elég gyakran vagyok külföldön.

2019. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor csak leülök a kanapéra és 🍿, hogy kapjam az értesítést a válaszokról. Egy hosszú kávét tejjel lesz’ szíves. :D
2019. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szuper lenne még több ilyen. :)


(kíváncsi leszek az én korosztályomra is! B oldal eleje 😅)

2019. okt. 21. 12:41
 5/8 A kérdező kommentje:

3:

Mindjárt szervírozom kedves, érezze magát jól! 😅

2019. okt. 21. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# Mindig is mondtam, hogy nem halt ki a férfiaknál a lovagiasság! ☕️
2019. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. 25, 20-28

2. Egyáltalán nem használok, élőben, vagy akár innen találkozok néha valakivel.

3. Bp főként, vagy Dunántúl

4. Nem tudom megfogalmazni, rengeteg "típus" tetszik, én hobbi szinten sportolok, szóval a túlsúly nem jön be, de az sem, ha valaki kórosan vékony. Belsőre pedig csak a szokásos szöveget tudom mondani: tudjunk jól beszélgetni, ne legyen magába zárkózó a párjával szemben. Gyerekből majd sajátot szeretnék, háziállat lehet, de ne bokáig érő szobakutya, vagy hasonló.

2019. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok 25-32 között keresek.


Elvárások terén átlagos vagy vékony testalkatú, legyen vidám és/vagy rendelkezzen sötét humorral, valamint érdekeljék a tech dolgok és a barkácsolás. Lakás, kocsi, fizetés nem érdekel, az nem szempont.


Budapest és környéke felelne meg a leginkább.


Mivel még nincs saját lakás és kocsi, nem nagyon erőlködtem a témában (szerintem ezek fontos dolgok 31 évesen), de idén meglesz mindkettő szóval azután már kicsit bátrabban lehet keresni. :)

2019. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!