Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi történt vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt vele, hogy most hirtelen elkezdte zavarnina köztünk lévő távolság meg, hogy még "idegenek" vagyunk egymásnak?

Figyelt kérdés

Amikor most kint nyaraltam spanyolban, megismerkedtem tinderen egy sráccal utolsó nap, így már nem talizutunk, de áprilisban ismét megyek és úgy volt, hogy fogunk . Elkérte az instamat, bejelölt, mondta, hogy mindig így szokta. Már másfél hete beszéltünk minden nap, webcsmeran is az első perctől és elég sokat és úgy tűnt, hogy megvan a szikra mindkettőnknél, mára viszont letörölt magától és tőlem is...Ráírtam, hogy ez most mi és azt kezdte el mondani, hogy "nincs veled semmi gond,de távol vagyunk egymástól édes és szeretek a helyben lévőre, közeli ismerősökte koncentrálni és inkább a szűk környezetét követi,akit tényleg ismer és ezt tartani is szeretné a továbbiakban is"


Kérdésem:

1. Ő jelölt be, Ő mondta,h így szokta

2 . 300 embert követ, ez mind a közeli ismerőse lenne?! 3.Miért most kezdte el zavarni a követésem, eddig miért nem ?

4. Az összes képen olyan országokban látható, hogy Peru, Bali, ami jelentősebb távolság , mint Magyarország Spanyolország , tehát milyen távolságról beszélgetünk, ha folyton utazik, meg úgy egyáltalán ez egy 3 órás repülőút???



Én nem mondtam ,hogy vegxen feleségül és a tinderen is ki volt írva ,hogy barátság , mert sokat jsrok Spanyolországban éves szinten. Szóval miért kellett így kitörölnie engem az életéből egyik napról a másikra ? Férfiként ti értitek ezt?

Engem nagyon megbántott, mert semmit sem tettem, ami ezt indokolná és nagyon az az érzésem ,hogy nem volt őszinte sem velem.



szept. 13. 19:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9. idióta vagy. Az nem jut eszedbe , hogy valaki szimplán jó ember és nincs köze ennek a hímtagokhoz....Ne magadból indulj ki
szept. 14. 08:57
 12/17 A kérdező kommentje:
10. Egyértelműen ki volt írva Tinderen zászlóval és spanyolul, hogy hol élek...Tehát volt választása engem nem jelölni
szept. 14. 08:59
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

12


Most komolyan, ez volt az első ilyen tapasztalatod, hogy valaki mást csinált, amit mondott vagy sugallt? Kicsit ilyen burokban élőnek tűnsz... Vagy nagyon egocentrikusnak? Nem tudom eldönteni.


Ettől sokkal komolyabb történetek szoktak lenni... Például szex után valaki nem keres, randi előtt kitöröl, lemondja a találkozót, szakít veled hirtelen... 100 és 100 sztori arról, hogy mást kaptál, mint amit vártál volna. Soha soha nem történt még ilyen veled??

szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12 folyt


És még az is lehet sokszor, hogy közben valaki meggondolja magát.


Nekem simán magyar férfival volt ilyen nemrég, hogy vele is beszélgettünk egészen hosszan, értelmesen. 1-1,5 hét múlva elhívott randizni, miattam teszi át a barátjával a találkozót, meg kitalálja a programot. Mondom szuper, majd akkor egyeztessünk addig a részletekről, erre másnap szó nélkül letörölt.

Ezeket nem lehet hova tenni... Meggondolta magát, volt más nő a képben, bármi. Nekem is rosszul esett, de ez van. Nem kell hogy jelentősége legyen.

Olyan is volt, hogy covid alatt 1,5 hónapot beszélgettem valakivel (pont az otthonmaradásban nem tudtuk megoldani a találkozót). Volt videóchat, flört, erre mikor már ott volt, hogy akkor randi, akkor benyögte h hát ő mégse akar, mert közben már egy másik nőt is megismert és vele már találkozott. Irdatlan szarul esett, de legalább őszinte volt (mégha bunkó is), hogy lett más csaj, csá. Sokan szerintem, akik kicsit is udvariasabbak, azok mondanak valami süket dumát, hogy ne bántsanak meg annyira és kész.

szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem , ha valaki hazudik és ez a csávó láthatóan nem őszinte.
szept. 15. 12:38
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Hát, örülj, hogy megszabadultál tőle,

szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, a pasi megindokolta, miért törölt le. Ez egy udvarias lerázás volt. Fogadd el és lépj tovább. Valakit csak úgy ghostingolnak, ő legalább írt.

Honnan tudod, hogy a többit nem fogja majd apránként leépíteni? Kár ezzel ennyit időzni, az ilyen távolsági kapcsolatoknak - legyen az bármilyen - úgysincs sok értelme.

N

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!