Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi történt vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt vele, hogy most hirtelen elkezdte zavarnina köztünk lévő távolság meg, hogy még "idegenek" vagyunk egymásnak?

Figyelt kérdés

Amikor most kint nyaraltam spanyolban, megismerkedtem tinderen egy sráccal utolsó nap, így már nem talizutunk, de áprilisban ismét megyek és úgy volt, hogy fogunk . Elkérte az instamat, bejelölt, mondta, hogy mindig így szokta. Már másfél hete beszéltünk minden nap, webcsmeran is az első perctől és elég sokat és úgy tűnt, hogy megvan a szikra mindkettőnknél, mára viszont letörölt magától és tőlem is...Ráírtam, hogy ez most mi és azt kezdte el mondani, hogy "nincs veled semmi gond,de távol vagyunk egymástól édes és szeretek a helyben lévőre, közeli ismerősökte koncentrálni és inkább a szűk környezetét követi,akit tényleg ismer és ezt tartani is szeretné a továbbiakban is"


Kérdésem:

1. Ő jelölt be, Ő mondta,h így szokta

2 . 300 embert követ, ez mind a közeli ismerőse lenne?! 3.Miért most kezdte el zavarni a követésem, eddig miért nem ?

4. Az összes képen olyan országokban látható, hogy Peru, Bali, ami jelentősebb távolság , mint Magyarország Spanyolország , tehát milyen távolságról beszélgetünk, ha folyton utazik, meg úgy egyáltalán ez egy 3 órás repülőút???



Én nem mondtam ,hogy vegxen feleségül és a tinderen is ki volt írva ,hogy barátság , mert sokat jsrok Spanyolországban éves szinten. Szóval miért kellett így kitörölnie engem az életéből egyik napról a másikra ? Férfiként ti értitek ezt?

Engem nagyon megbántott, mert semmit sem tettem, ami ezt indokolná és nagyon az az érzésem ,hogy nem volt őszinte sem velem.



szept. 13. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Talált mást és nem akart téged tovább hülyíteni. Ha meg hülyít és nem akar semmit, akkor meg az a kérdés, hogy tilthatott is volna, meg minek jelölt be.
szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. De én nem kértem , hogy járjunk. Barátok ettől függetlenül is lehettünk volna. Ha meg talált mást , azt kell mondani és nem ilyen dumákat hazudni. De még mindig nem értem ezt a talált mást vannak fényében, hogy pontosan tudta milyen céllal voltam tinderen. Barátság volt kiírva és oda volt írva , hogy extrák nélkül
szept. 13. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kellettél neki. Nem mindegy miért? Én már sokszor jártam így magyarokkal is, akikkel 1 városból való voltam. Még fogsz te is sokszor így járni.
szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jah és ráadásul első percben mondta is ,hogy senkivel nem akar komoly kapcsolatot mostanában. Tehát én is tisztában voltam , hogy mit akar, ő is ,hogy én . Nsgy éles ellentétek nem voltak közöttünk , mert egyikünk sem párkapcsolatban gondolkodott. Szóval nekem fura és inkább az emberi oldala bántó. Mármint , hogy nem adtam okot arra, hogy töröljön, ne beszéljünk tovább.
szept. 13. 19:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen embertől még az elején megszabadultál.
szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jah és ráadásul első percben mondta is ,hogy senkivel nem akar komoly kapcsolatot mostanában."


Hát szerintem innentől világos... Neki ez ennyi volt:(

Vagy nagyon valószín, hogy közben megismert mást, közelebb, úgy meg minek még mással is beszélgetni. Azért nem mondta szerintem, mert nem akart még jobban megbántani.

szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6. Tudod hány férfi ismerősöm van külföldről, akik a távolság ellenére sem vágtak ki az életükből pedig soha nem volt köztünk szex ?! Szóval én ezt kifogásnak érzem. Ha valaki szimpi, azokat az embereket a többség nem akarja elveszíteni, a távolság ellenére sem, mert lehet abból barát , egy jó ismeretség. Aki értékeli az emberi kapcsolatokat, az sztm így gondolkodik, hogy nem számít a másik hol van helyileg.
szept. 13. 22:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára nyilvánvaló, hogy le akar építeni és ehhez nyilván kell mondani valami ürügyet. Nem akar nagyon megbántani ezért hablatyol távolságról meg hülyeségekről. Engedd el, nyugodj bele ebbe.
szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Én öreg vagyok (48), de kiver a víz az olyan nőktől, akik minden országban tartanak egy-két "barátot", akivel ugyan nincs szex (1300km-re csak nem ér el a hímtag), de talonban tartva jó melegen várja, hogy hátha lesz.
szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

6


Bocsi, de szerintem benned van valami zavar...

Az emberek különbözőképpen gondolkodnak, van aki nem akar ilyen "felesleges" ismerettségeket tartalékolni. De az is lehet, hogy nem voltál neki annyira szimpi, mint gondoltad. Őszintén nem értem, hogy miért vagy kiakadva egy ilyen felületes kapcsolat miatt.

szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!