Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Negyven feletti nők, miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyven feletti nők, miként képzelitek a randevúzást, mit vártok egy friss ismeretségtől, miért úgy indul neki a legtöbb (elvált) nő, mintha az új férfi is a férje volna és számonkérhető lenne?

Figyelt kérdés

Ha van rajtam sapka az a baj, ha nincs, az a baj! Ha nem hívom azonnal a randevú után, akkor azért sértődnek meg, amennyiben korán hívom, akkor tolakodónak bélyegeznek... Ha moziba invitálom, akkor vagy közli az nem randiprogram, ha sétálni, akkor unalmas vagyok... Amennyiben teljes hétvégét terveznék vele, vagy nála aludnék sok vagyok számára, amennyiben nem érek rá hétvégén, vagy amikor ő szeretné, akkor jönnek a miért nem kérdések... Mintha már köze lenne a magánéletem minden pillanatához és számonkérhető lehetnék, mikor, mit, miért csinálok. Ellenben, ha én teszek fel ilyen jellegű kérést, akár egyet is, hát felháborodnak...

Hol van a rugalmasság, az alkalmazkodás, a tolerálás, a belátás?

Hol van az a nő, aki pusztán avval megelégszik, hogy élvezheti a társaságom? Akivel lehet céltalanul is sétálni a városban, akivel spontán el lehet menni moziba, majd sétálni, beszélgetni és enni valamit. Aki számára nem kell mindig konkrét program, hogy találkozzuk. Aki nem csak esti találkára hajlandó, hanem napközbeni, akár délelőttire is.

52F, aki nem feleséget keres, hanem barátnőt.



szept. 5. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

4-5 vagyok, a lehető legjobb szándékkal írtam, amit, hiszen mondtam is, hogy a saját véleményem és megfontolod, ha érdemesnek tartod.

Erre te lemakrancosozol meg hogy elméleteim és előítéleteim vannak, nhát a személyeskedés nem adekvát válasz lehetett volna, és ez nem előítélet, van az a szint, ahol természetes nem személyeskedni eltérő vélemény esetén semmi hiszen én az enyémet osztottam meg szívességből neked….


…egyébként pedig nem én kértem vélemény, nem nekem vannak pártalálási gondjaim, hidd el a válaszomra írt felcsattanásod a kérdésben megfogalmazott elégedetlenséged - ismét legjobb szándékkal- de lehet, hogy akkor a nők többségének bizony nem szimpatikus, ha makrancos, ha nem.

Mivel azonban nekem nincs szükségem a személyedre, így ezen a személyeskedésen túl is lendülhetsz- megint csak azt tudom tanácsolni, hogy ha tényleg kudarc kudarc hátán ér és nem tudsz kiigazodni a különböző karakterű, személyiségű nőkön - és ugye mivel a kedves, szelíd jóravalóakat kedveled, ilyeneknél is próbálkozol, mégis az van, amit leírsz… talán lehet- de még egyszer hangsúlyozom, ne kezdj el toporzékolni és kikérni magadnak :)- lehet, hogy tényleg lehet abban is valami, hogy esetleg te is lehetnél visszafogottabb, szelídebb, kevésbé általánosító?


…azt már csak halkan jegyzem meg, hogy sokunknak meglehetős műveletlenségre vall, ha valaki a “mert bezzeg a nőknek semmi se jó…” kezdetű csasztuskába fog… tudod úgy kikívánkozna, hogy “nem drága barátom, nem a nőknek, nekem és nem semmi, hanem a te hozzáállásod nem jó”…de inkább hallgatunk és megköszönjük az erőlködést, főleg, ha a szemünkre is van hányva, hogy mert bezzeg te mit meg nem tettél, aztán tessék, nekünk (!) se ez, se az… ugye.

A legjobb szándékkal javasolnék egy tényleg hasznos, használható asszertív kommunikációs tréninget, ha komolyan keresed a megoldást a sikertelenségedre. Könnyen és hatékonyan képet kaphatsz magadról és arról, hogyan látnak, hogyan értenek mások és hogyan tudnál jobban, számukra is jól érthetően kapcsolódni.


(Nem, nem nézlek sem bolondnak, sem más effélének, nem pszichiáterhez zavarnálak, szerintem tényleg hasznosak az efféle képzések, soft skillek általában is és azt tapasztaltam, hogy legtöbbször igenis ilyeneken csúszik el az, ha valaki egyébként más területen átlagos vagy sikeres, de a magánéletében meg nem jön össze…)

szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!