Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extrém csinos és szép nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém csinos és szép nők! Tetszett már meg átlagos pasi nektek?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa a megfogalmazás, de mindenki tudja, hogy vannak olyan nők, akik kb. mindenki szerint szépek és fölöttéb jó alakúak.

Ha te ilyen vagy, volt már olyan, hogy bejött egy átlagosan helyes, átlag alkatú és nem gazdag férfi?

Vagy igaz az, hogy mindenki a saját szintjén találja meg a párját és bármi jelét látom annak, hogy szimpatizál velem, akkor tévedek?



szept. 5. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Itt rengeteg extrém csinos és szép nő van
szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Csak átlagos pasikkal jönnek össze. (A számukra átlagos pasikkal.) 😂
szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

1 amúgy valóban max 1-2 százalék lehet de attól meg előfordul

Sosem tudhatod hogy kivel beszélsz

szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Akkor bárki látott már ilyet az ismerősi körében?

Vagy általában nem szokott ilyen lenni, hogy megjegyzik, hogy ez a bomba nő mégis mit eszik ezen a szürke kisegeren?

szept. 5. 16:04
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Lesz az egérrel ha van sok pénz, jó kocsi , meg jemény bré, de ez se muszáj csak a pénz
szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
A pénz számít nekik semmi más.
szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor nincs miben reménykednem, fölösleges ezen agyalnom.
szept. 5. 16:16
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerezz pénzt, jó sokat
szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy csajt ismertem még kamaszkoromból. Ő modell is volt, és úgy nézett ki, mint Nádai Anikó.

Azt mondta nekem, hogy neki ezek a tipikus szépfiúk nem jönnek be.


Nem is hazudtolta meg magát, mikor legutóbb rákerestem, lényegébem egy öregemberrel élt együtt, akihez hozzá is öregedett.

Pedig kegyetlen jó nő volt.

szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen láttam ilyet. A nő 27 éves, gyönyörű, nőies alkata volt, széparcú, elképesztően jó személyiség, beszélgető partner, mégis összejott egy huszonéves egyetemistával, aki nem is volt annyira szociális és még nem is dolgozott.
szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!