Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extrém csinos és szép nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém csinos és szép nők! Tetszett már meg átlagos pasi nektek?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa a megfogalmazás, de mindenki tudja, hogy vannak olyan nők, akik kb. mindenki szerint szépek és fölöttéb jó alakúak.

Ha te ilyen vagy, volt már olyan, hogy bejött egy átlagosan helyes, átlag alkatú és nem gazdag férfi?

Vagy igaz az, hogy mindenki a saját szintjén találja meg a párját és bármi jelét látom annak, hogy szimpatizál velem, akkor tévedek?



szept. 5. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Attól még H valaki szereti a sportot és csinos,nem biztos,hogy a kigyúrt állatok jönnek be neki..

Én heti 4-5x edzek évek óta,páromat rávenni se tudnám,hogy lejöjjön velem,mondjuk nem is akarom,mert nekem ez az énidőm. Párom átlagos fizikumú,talán kicsit mackosabb,de tetszett már vékony férfi is. Én pl nem az izmos gazdag pasikért járok a terembe,de ha néha te is ellátogatnál,benned is hamar megtörne ez a tévhit. 🤷🏽‍♀️ Persze nem mondom,hogy én egy bombano vagyok,de remélem ilyen aktivitással is ér a válaszom.

szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

Engem gyerekkorom óta Emma Watsonhoz hasonlítanak, nagyjából egykorúak is vagyunk, 3 évvel idősebb csak nálam :D Nem tudom, hogy mennyire számít "bomba nőnek", de az biztos, hogy sosem volt gondom pártalálással, klasszikus "top" szépfiúk is sokszor csapták a szelet, és ha nekem valaki tetszett, akkor a legritkább esetben kaptam elutasítást. Most is ha kicsit kicsinosítom magam, simán forognak utánam az utcán, munkahelyen, mindenütt. Nyilván senki sem tetszik mindenkinek, de na, összességében nem vagyok elégedetlen a lehetőségeimmel.

A férjem nem csúnya ember egyáltalán, de azért nem is fürdőruhamodell. Főleg, hogy állandó probléma az életében a túlsúly. Szerencsés alkat, szóval ha éppen jól öltözik, akkor kigyúrtnak tűnik, mert kifejezetten vállas, zömök alkata van, de azért nem az a klasszikus férfi, akire golyózó szemekkel nyálazva tekintenek nők milliói :D Nekem attól még tetszik. Tetszett első látásra is, amint kezet fogtunk és bemutatkozott (még csak nem is beszéltünk előtte, társaságon keresztül ismerkedtünk meg). De amint megismertem, menthetetlen is voltam, és nem azért, mert gazdag lett volna vagy bármi baromság, amit itt sorolni szoktak. Hanem mert figyelmes, törődő, nagylelkű, kedves, romantikus, vicces, intelligens, stb. Előtte egy nála objektíven jobb képű, tipikus fuckboy kinézetű pasim volt, de egy szó nélkül elhagytam érte, egyszerűen nem ért fel hozzá emberileg. Az anyagiaknak, farokméretnek köze nem volt ehhez, akkor még semmi ilyesmiről nem tudtam.

szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk az én kiszemeltem nem hinném, hogy ilyen aktív és sportos életet él, pusztán genetikailag vaskosabb és vonzó külsejű. Egy kézilabdás csajhoz tudnám hasonlítani. S mivel közel olyan magas mint én (180+ vagyok) ezért nem tudom mit szólna hozzá, hogy én nem vagyok egy kigyúrt óriás.
szept. 5. 19:12
 14/18 A kérdező kommentje:

Jó olvasni ilyesmiket is. :)

#12-es az soha nem volt téma egyébként a részéről, hogy miért vagy vele, vagy soha nem volt kishitű, hogy pont te mit láttál meg benne?

szept. 5. 19:17
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hàt en nem tudom hogy igazaból mire buknak a nők, pénzem van,jól élek, naponta sportolok, woody harrellson alterego vagyok,szerintem kedves is de semelyiknek nem látom semmi előnyét.
szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 nem,mert mivel 10 éve mikor osszejottunk,meg nem jártam edzeni. De akkor sem voltam sem dagadt,sem kórosan sovány. Utóbbi 3 évben járok edzeni és fordultam az aktívabb hobbik felé. Párom meg már 10 éve is tetszett,meg most is.
szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]


Margot robbie férje….

szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 fogalmas nincs kik ezek de a kötelező körszakáll megvan úgyhogy megnyugodtam, hiszen anélkül ma már nem férfi egy férfi
szept. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!