Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az elvárások közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az elvárások közt ? A férfi intelligens legyen !

Figyelt kérdés
szept. 4. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, ilyen fogalmazás mellett nem kell felned tőle hogy megfelelnél az elvárásoknak :D
szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy szoktam megfogalmazni, hogy ne tartsam magamnál butábbnak.

Értse, amit mondok, ne kelljen megállnom magyarázni a szavakat (volt ilyen randim), legyen nyitott érdeklődő, minimum általánosan tájékozott. Legyenek olyan témák, amikben elmélyült, amik igazán érdeklik és nagy tudása van a témában. Legyen normális szókincse és tudjon disztingválni viselkedés és kommunikáció terén.

Tudjon alkalmazkodni a környezetéhez, stílusàban, kifejezésmódját tekintve, értse, ismerje fel az adott környezet normáit és vegye át. Gondolok itt arra, hogy a 80 éves nagymamával nem ugyanabban a stílusban beszél, mint a haverokkal, egy színházba nem úgy megy, ahogy a moziba stb.

Tudjon és akarjon is helyesen írni, beszélni.

Igénye legyen a fejlődésre, tanulásra.

Nekem kb ez az intelligens férfi. Vagy úgy általában az intelligens ember.

szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
2. Mit jelent a disztingválni? ;-)
szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
4, kb azt, amit alatta kifejtettem. Képes eldönteni, mi a helyes, vagy helytelen viselkedés, stílus, öltözet az adott közegben.
szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetemen jártam pedagógia szakon kommunikáció órára. Hát sokszor összeakadt a tanár nyelve, vagy volt, hogy elírt ezt-azt. Úgy szóltunk rá. De ez minden tanárnál előfordult. Mással is előfordul, hogy elír valamit, vagy nyelvtanilag kissé helytelenül fogalmaz. Mindenkibe bele lehet kötni ilyen alapon.
szept. 4. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki néha-néha félreír valamit vagy összeakad a nyelve, mert fáradt, figyelmetlen, máshol jár az esze, esetleg írásban pl az autocorrect kiszúr vele, az egy dolog. De ha ez rendszeres, és mondjuk az igekötőt következetesen különírja az igétől, ha folyamatosan téveszti az ly-j írásmódokat, ha nem helyesen használja a ban-ben ragokat, az azért már árulkodó. Na meg szóban is, ha úgy beszél, hogy "olaszba nyaraltunk", "hoztam TÖLLE valamit", az szintén elhelyezi az embert egy bizonyos helyre a skálán :D

Egyébként maximálisan egyetértek a #2-vel, az intelligens embert nagyjából így lehet megfogalmazni. Talán még azt is hozzátenném, hogy felismeri a hibáit, és nem ragaszkodik foggal-körömmel a saját igazához, tudja, hogy mik azok a helyzetek, amikor felesleges vitába szállnia.

szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Legyen nagy farka és sok lóvéja. Csak ezt így kiiírni ciki lenne, szóval virágnyelvet használnak.
szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!