Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen alpári már egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alpári már egy olyan férfi, aki az első randin a kezébe fújja az orrát?

Figyelt kérdés

Egy jó kinézetű, intelligens, nagyon művelt 30-as férfi akivel randiztam, egy netes társkeresőről. Tök jó volt vele beszélgetni, meg minden.

Elmentünk sétálni a városligetbe, hallottam rajta, hogy náthás. Egyszer csak fogta magát, befogta az egyik orrlukát, a másik tenyerét az orra elé tette és nemes egyszerűséggel, belefújta a taknyát. Utána meg mintha kézkrém lenne, elkente a kezében. Hát azt hittem, a belem okádom ki, olyan gusztustalan volt. Ha azt mondja, hogy nincs zsebkendő nála, akkor adtam volna neki. Szóval az első benyomás, az intelligens, úriember kép, szertefoszlott. Én ennek ellenére, még azért találkoznék vele, mert tényleg élvezetes a társasága, de ez a tírpáksága nem kellett volna a végére.

Ti mit szólnátok egy ilyen férfihoz? Nekem olyan kettős érzésem van vele emiatt.



2021. dec. 5. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
napi troll
2021. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfújjj! Tiltás, törlés!
2021. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fújj

Undi

2021. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kamu, ilyet meg egy kozepesen suttyo ember se csinal randin, nem hogy egy muvelt, intelligens.
2021. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodásból jeles vagy.
2021. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Troll vagy nem troll, hatalmasat röhögtem ezen a szitun... 😆😆😆😆😆
2021. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

"Utána meg mintha kézkrém lenne, elkente a kezében"



Neutroturha.



37F incel

2021. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
na én ezért szoktam első randin a függöny mellé ülni.
2021. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

"Utána meg mintha kézkrém lenne, elkente a kezében". Idáig még félig-meddig hihető lett volna nagy nehezen, de ennél a pontnál kicsit túltoltad a kamuzást.

Bár most jut eszembe, ha ő esetleg arab vagy sri lankai/indiai, akkor még el is hiszem, ők sokszor nagywécé után is a kezükkel törölnek.

2021. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc hogy én még el is hiszem, egyszer kint ültünk a főtéren a haverjaimmal, és megjelent egy nő akit látásból mind ismertünk és kiderült hogy nem igazán 100-as, legalább 1 órát sztorizott nekünk mindenféle hülyeségről, aztán egyszercsak ő is nekiállt a tenyerébe fújni az orrát, majd szétkente a saját arcán és elkezdett magyarázni hogy ez mennyire egészséges és hidratáló 😂😂 nem hittünk a szemünknek
2021. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!