Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen alpári már egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alpári már egy olyan férfi, aki az első randin a kezébe fújja az orrát?

Figyelt kérdés

Egy jó kinézetű, intelligens, nagyon művelt 30-as férfi akivel randiztam, egy netes társkeresőről. Tök jó volt vele beszélgetni, meg minden.

Elmentünk sétálni a városligetbe, hallottam rajta, hogy náthás. Egyszer csak fogta magát, befogta az egyik orrlukát, a másik tenyerét az orra elé tette és nemes egyszerűséggel, belefújta a taknyát. Utána meg mintha kézkrém lenne, elkente a kezében. Hát azt hittem, a belem okádom ki, olyan gusztustalan volt. Ha azt mondja, hogy nincs zsebkendő nála, akkor adtam volna neki. Szóval az első benyomás, az intelligens, úriember kép, szertefoszlott. Én ennek ellenére, még azért találkoznék vele, mert tényleg élvezetes a társasága, de ez a tírpáksága nem kellett volna a végére.

Ti mit szólnátok egy ilyen férfihoz? Nekem olyan kettős érzésem van vele emiatt.



2021. dec. 5. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után még műveltként állítod be?

Troll kérdés az biztos, több sebből vérzik.

Te vagy az a kérdező is aki randira ment a Szigetre és közben sörös dobozokat szedett a férfi társa randi alatt?

2021. dec. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
és utána kézen fogva mentetek tovább ?
2021. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!