Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tii mit csinálnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tii mit csinálnátok, ha az osztályotok látott volna részegen és páran az osztályból még mindig ezen lovagolnak?

Figyelt kérdés
Mivel vágnátok vissza, de úgy hogy többet biztos ki se nyissa a száját erről a témáról szólóan ? Valami megalázó kéne vagy nem is tudom....De már halálra unom, hogy folyton ezzel szólnak be, viszont eddig még nem vágtam elég jól vissza
2010. nov. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom az alvilágba kerültél abba a buliba :)
2010. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Hehe, még nevet is kaptál

Azt mondják a becenevek szeretetből jönnek

Na jó,kivéve amelyek nem xD


Köszi mindenkinek, látom csak az én osztályom ennyire korlátozott mentális szinten, hogy egy ilyen dolgon lovagolnak hónapokig...Elintézem én őket

Na jó éjt felőlem, ha valakinek van még valami jó válasza azt szivesen elolvasom holnap !

2010. nov. 2. 20:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!