Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tii mit csinálnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tii mit csinálnátok, ha az osztályotok látott volna részegen és páran az osztályból még mindig ezen lovagolnak?

Figyelt kérdés
Mivel vágnátok vissza, de úgy hogy többet biztos ki se nyissa a száját erről a témáról szólóan ? Valami megalázó kéne vagy nem is tudom....De már halálra unom, hogy folyton ezzel szólnak be, viszont eddig még nem vágtam elég jól vissza
2010. nov. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, úgy sem lehet leállítani őket, mert annál jobban csinálnák. Egyik lány osztálytársam osztálykiránduláson az osztályfőnők lába elé hányt, ennek már egy éve, de természeten még mindig szivatva van érte:) Mondjuk látszik rajta, h élvezi, h ilyenkor is a középpontban van, én ezért sem szivatom ezzel, nehogy jó legyen neki.:D
2010. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
én is fiú vok
2010. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

19:31- Ez jó volt xDDD


Köszönöm a többi választ is, még jöhet !

2010. nov. 2. 19:33
 14/42 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyszer csak megunják és elfelejtik az egészet. Nekem az egyik osztálytársam aki fiú, megdugta a másik osztálytársamat az öltözőbe, aki persze lány volt, és pont észrevette őket egy másik oszt.társ és hát.. egy hétig ment a pletyka, de aztán már mindenki leszarta.
2010. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
sztem ne szégyeld hogy be voltál b*szva mond csak a képükbe hogyte legalább bevoltál...
2010. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Vagy hogy te legalább bírod az alkoholt:)
2010. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Bírom ? hát azért ha bírtam volna nem lettem volna beb*szva :-D köszönöm az eddigi válaszokat is !

még jöhetnek :-)

2010. nov. 2. 19:45
 18/42 anonim ***** válasza:
tod mit mennyit ittál?
2010. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudom
2010. nov. 2. 19:52
 20/42 anonim ***** válasza:
áh nem így értettem mennyit ittál
2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!