Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tii mit csinálnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tii mit csinálnátok, ha az osztályotok látott volna részegen és páran az osztályból még mindig ezen lovagolnak?

Figyelt kérdés
Mivel vágnátok vissza, de úgy hogy többet biztos ki se nyissa a száját erről a témáról szólóan ? Valami megalázó kéne vagy nem is tudom....De már halálra unom, hogy folyton ezzel szólnak be, viszont eddig még nem vágtam elég jól vissza
2010. nov. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem elég jól bírom az alkoholt:) Múltkor 4en megittunk egy 7decis jégert, 5deci házi páleszt, és 2 üveg gyümölcsös vodka likőrt, na meg persze sört öblítésnek:)

És csak ezek után kezdett el homályosulni minden, de még mindig magamnál voltam :)

2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
az kemény dió én a 7. kupica pálinka után kidőlök
2010. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Hát ez dícséretreméltó, kedves utolsó, egyébként én nem ittam olyan sokat, kb.1 üveg bort csak
2010. nov. 2. 19:58
 24/42 A kérdező kommentje:
De lány vagyok,szóval ezt is vegyük figyelembe
2010. nov. 2. 19:59
 25/42 anonim ***** válasza:
sajna ez pont egy bulin volt...
2010. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
akkor gáz van mer aszittem a mennyiséggel vissza tudsz vágni
2010. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

De ők úgyse tudják mennyit ittam :-D

Szóval azt a részét nem látták,csak maga az előadást,értitek ti...,

2010. nov. 2. 20:02
 28/42 anonim ***** válasza:

Ha ez volt az első eset akkor érthető, meg másoknál úgy van hogy a bor tisztán jobban megárt mint egy feles.

Egyébként amit elsőnek írtam a lap tetején kommentet azt dicsekedésképpen írtam, én egyáltalán nem vagyok alkoholista, és nem is szoktam úgy elmenni buliba hogy most húde bebaszok, csak amikor érzem hogy jól esne akkor megteszem.

2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Jajj, elírtam, a dicsekedés elől kihagytam egy NEM-et. Szóval nem dicsekedés képpen írtam, és nem is vagyok rá büszke.
2010. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
neked még mázlid is van mer ha egy bulin be@szol és ott hülyeséget csinálsz az gáz sajnos velem ez megtörtént...
2010. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!