Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tii mit csinálnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tii mit csinálnátok, ha az osztályotok látott volna részegen és páran az osztályból még mindig ezen lovagolnak?

Figyelt kérdés
Mivel vágnátok vissza, de úgy hogy többet biztos ki se nyissa a száját erről a témáról szólóan ? Valami megalázó kéne vagy nem is tudom....De már halálra unom, hogy folyton ezzel szólnak be, viszont eddig még nem vágtam elég jól vissza
2010. nov. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

20:05- Nyugi, semmi gond nincs ígyse-úgyse

Utolsó- Hát te sem úsztad meg bajmentesen, de azért bulin úgyis szokás beb*szni

2010. nov. 2. 20:13
 32/42 anonim ***** válasza:
hát ja de ha a tánc közepén kidőlsz az gáz de tanultam az esetből nincsa az az ISTEN hogy én mégegyszer annyit igyak egy huzamba.
2010. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
De egyébként bort nem is szabad inni, csak keverve, vadász vagy fröccs, legalábbis én úgy szoktam, mert nem igazán szeretem a bort tisztán.
2010. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Na én itt a kommentelkedés közben rájöttem, hogy mit is keres a Randinál ez a kérdés:)
2010. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
ezzel egyetértek zöld kézére kattintottam.
2010. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Melyikkel értesz egyet?
2010. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
mind 2-övel
2010. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Pedig minden hátsó szándék nélkül írtam ide :-D

Valóban csak azért, mert itt sűrűn válaszolnak az emberek s gyorsan, előszőr gondoltam a "Szexualitás" témakörre, de onnan tuti elhelyezték volna

2010. nov. 2. 20:28
 39/42 anonim ***** válasza:

ez igy van



hádészka

2010. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
nyugi már eddig is benne voltam a beszélgtésbe csak azér írtam oda a nevem mer így hívnak az osztályomban azóta a buli óta...xD
2010. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!