Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szoktak kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktak kezdeményezni a fèrfiak?

Figyelt kérdés

feltéfe akiknél szoktak

Példákat szeretnék olvasni


aug. 22. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha barátitársaságból ismerem már régebben és megtetszik, akkor elhívom találkozni külön, hogy kettesben csináljunk valamit.


Elsőre nem is biztos, hogy fontos, hogy tudja, hogy randi. Csak ki akarom próbálni, hogy milyen vele kettesben lenni. Mondjuk vennék új cipőt/ruhát, segítene kiválasztani, vagy bulit szervezek, segítene megvenni a piákat, akármi.


De ha már biztos vagyok benne, hogy akarok valamit, akkor fontos számomra, hogy a találkozó előtt leszögezzem, hogy az randi. Vegye úgy, ne random baráti találkozóra készüljön. Ekkor nem is olyan helyre hívom (hogy segítsen), mint egy barátot, hanem randi szerűen, séta/kávé/ital vagy más randi program.



Ha ismeretlent szólítok le, mert nagyon-nagyon szép és oda akarok menni hozzá, akkor:

Odamegyek hozzá. Köszönök. Megkérdezem, hogy ráér-e beszélni velem most 1-2 percet, mert nem szeretném zavarni. (szóval ha ekkor azt mondja, hogy most nem, akkor elmegyek és kész. én is utálnám, ha bárki feltarthatna akármikor)

Ha azt mondja, hogy ráér, akkor bemutatkozom és elmondom, hogy nagyon szépnek találtam, ahogy eljöttem erre és azon filóztam, hogy idejöjjek-e. Aztán úgy döntöttem, hogy igen és szívesen megismerném, jobban, hogy meg tudjam belülről is annyira tetszik, ahogy kívülről. :) Aztán megkérdezem az ő nevét is, ha még nem mondta.


Ha azt mondja, hogy bocs, de nem. (van barátom, leszbikus vagyok, nincs hozzá kedvem, nem tetszel, akármi), akkor azt mondom, hogy teljesen rendben van. Köszi a lehetőséget és szép napot. És elmegyek. Nem maradok ott szidni, hogy egy kva, nem piszkálom, nem kiabálok vele. stb.

Szomorúnak tartom, hogy a férfiak egy része nem tudja méltósággal kezelni a visszautasítást, ezért én igyekszem extrán figyelni arra, hogy ne okozzak ilyen traumát egy ismeretlen nőben sem. Első "nem"re eljövök.


Nem nyomulok tovább.

szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Fiatal koromban az utcán is leszólítottak, de abból nem lett semmi. Nem vettem komolyan, az volt a benyomásom, hogy az ilyen fiúk minden második nőt leszólítanak, aztán csak lesz valamelyikből valami.

Bulikon, szórakozóhelyen simán odajönnek táncolni a fiúk, igaz, azokból azért ritkán lesz tartós kapcsolat, bár én az első két fiúmmal így ismerkedtem meg, az egyik 8 hónap, a másik 2 év lett.

Vonaton, buszon, ha egymás mellett ültök, lehet bármiről beszélgetni.

szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Álítólag a nőknél nem szoktak próbálkozni,elszoltátok magatokat
szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!