Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szoktak kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktak kezdeményezni a fèrfiak?

Figyelt kérdés

feltéfe akiknél szoktak

Példákat szeretnék olvasni


aug. 22. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Utóbbi pár:

Szórakozóhelyen odajött táncolni

Orvosnak megtetszettem és rámírt, mivel tudta a számomat

Céges bulin leszólított

Stb…

aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Munkahelyen kolléga elém állt és mondta, hogy tetszem neki, el akar hívni randizni és ismerkedni szeretne velem. A másik orvosi rendelőben/várakozóteremben kezdte azzal, hogy milyen érdekes arcom van, szeretné lefesteni, elkezdtünk beszélgetni, majd aztán írásban és randiztunk. A harmadikkal barátok voltunk, de láttam rajta, hogy más vizekre evezne. Mivel nem volt az esetem tovább nem barátkoztunk.
aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Szépek bárhogy, úgysem számít, mindenképp nyert ügyük van.


A rondák leginkább sehogy, úgysem számít, mindenképp veszett ügyük van.


És ez így helyes.

aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

“másik orvosi rendelőben/várakozóteremben kezdte azzal, hogy milyen érdekes arcom van”


Na ez nekem inkább hatna sértésként, semmink bókként🤣

aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

4.


Hát még jobb, mint haverom "Hölgyem, úgy olvastam, hogy a szájszag ellen a legjobb tyúxart enni. Most kipróbáltam, ellenőrizhetjük egy csókkal?"

aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Például:


Siófokon voltam a barátnőmmel, és a szálloda szobánk mellet volt 2 srácnak a szobája is.Átkopogtak és elhívtak minket sétálni.


Szórakozóhelyen,koncerten.


Orvosi rendelőben mellém ült egy férfi és leszólított.


Tömegközlekedési eszközön is szólítottak már meg.


Szerintem nem kell leírni a férfiakat,nekem jó tapasztalataim vannak.

Kedvesek, tisztelettudóak, kezdeményezők, pedig nem vagyok mai csirke.


42/n

aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
#3 Meg fordítva is. Szép nőknél bárhogy és bárhol, nem számít az sem, ha kínos, akkor is meg "kell" próbálni. Rondáknál meg inkább sehogy és sehol, akkor sem, ha teljesen egyértelmű lenne a siker, és a helyszín meg az időpont is alkalmas. Így van ez jól, ja. Akinek nem sikerült szépnek születni, az kiszelektálódik...
aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Volt, akivel jó ideje ismertük egymást,baràtkoztunk, aztán amikor zajlott a vàlópere,írt nekem és talàlkozni hívott.

Volt,aki konkrétan megmondta melóban, hogy elhívna randizni és többet is el tudná képzelni velem.

Van, aki bàrmilyen ürüggyel felhív.🤣🤣🤣☺️🙈


Illetve mindig van olyan,aki szàzadszor is elküldi a kàvésbögrés ,,jó reggelt"-képet, aki komplett levelet ír magàról kéretlenül és akinek nem esik le, hogy a nem az nem.🤣🤣🤣🤣

aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
1. Fontos volt a fenyezes..
aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vagy alapból kiemelkedő, akkor adott szituban kell bizonyítanod verbálisan.
szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!