Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiak szoktak kezdeményezni a nőknél és miért nem a nők a férfiaknál?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nálad, nem szoktak kezdeményezni a nők.
2019. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Max nalad... haha aranyapam. ;)


Egyebkent miert nem a ferfiak szulnek? En mar unom...

2019. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert a régi időkben a nők petesejt e

petesejtje nagyobb kincs volt mint a hím ivarsejt hisz egy férfi szinte végtelen számú gyereket tud nemzeni míg a nőnek erősen maximálva van. Tehát kvázi értékesebb mert ritkább mint bármi más esetében is. Majdnem minden állatfaj esetében a hím dolgozik meg a nőstény kegyeiért és nem fordítva.

A jelen korban ez azért már erősen lazul de egy pár millió éves megszokást amit támogat a természet nehéz elfelejteni.

2019. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Mert a nők erre nem akarják kiterjeszteni a nemek egyenlőségét.
2019. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert a pasikban van a vadászösztön és nem a nőkben.
2019. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Valójában a nők kezdeményeznek. A hajukat simogatják, a dekoltázsukhoz érnek, többet mosolyognak, a férfi felé fordulnak, "kinyílik" a testtartásuk - egy csomó nonverbális jelet küldenek, amit a férfi észrevesz, és indulhat a hódítás.


Akik azon sírnak, hogy miért nem a nők nem kezdeményeznek:

1. nem vonzó férfiak

2. nem képesek értelmezni az esetleg feléjük küldött jeleket.

2019. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
6#os jókat írsz, de ezt a viselkedést nem a férfiaknak szánjuk. Igen, meg kell igazítanom a hajam, előírják a munkahelyemen a mosolygósságot, és pasikat is ki kell szolgálnom hogy segíthetek e neki valamiben. De mindeközben eszembe sem jut hogy tetszik e a környezetemben valaki.
2019. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

7-es, nem a mekis pénztáros csajról beszélek, akinek munkaköri kötelessége vigyorogni. Normál, hétköznapi interakciókról.


Egyébként aki nem tud különbséget tenni egy őszinte és egy műmosoly között, vagy a "megigazítom a hajam" és a "percekig simogatom a tincseimet, nézd csak, milyen dögös vagyok" mozdulatok között, az megérdemli.


Érdekes módon azon nőismerőseim panaszkodnak, hogy ők egy férfi figyelmét sem tudják felkelteni, akik az utcán is lesütött szemmel, totál bezárkózó testtartással mennek.

2019. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nőként kifejezetten irritáló, mikor rám mozdulnak. Mindig megtalál az a pasitípus, aki nem képes értelmezni a "nem" szó jelentését. A páromnál én kezdeményeztem, nem kellett értem harcolnia, de sokkal jobban éreztem magam így, hogy enyém volt a választás szabadsága.
2019. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Nézd meg az állatvilág etológiáját. Ez van belénk kódolva. Röviden és tömören ennyi. Ha érdekel, majd utána olvasol.
2019. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!