Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők is kezdeményeznek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is kezdeményeznek ha a pasi jól néz ki? Nem csak a férfiak szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés

[link]


Elég sok leírás alapján a nők zaklatják a helyes férfiakat.

Ez mennyire igaz??

Elképzelni nem tudom mert világ életemben láthatatlan voltam a női nemnél, csak kíváncsiságból kérdezem.


aug. 20. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem ebben valamilyen szinten az inceleknek igaza van, általában 1-1 "menő" srác köré simán begyűlik 4-5 csaj is, és kb. válasz egyet közülük. Buszon rendszeresen van egy ilyen társaság, soha másik csávó nem volt velük soha, csak ugyanaz és kb. legyeskedik körbe.
aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1


Igen, hallottam erről az elméletről, hogy a nőknél nagyon magas a versenyszellem a legnépszerűbb (vagy legjobban kinéző, ami gyakran egy és ugyanaz) pasi kegyeiért. Sokkal kiélezettebb a verseny mint ami a férfiaknál van.

aug. 20. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, velem elég sokszor megtörtént már.

Szórakozóhelyen pl odajönnek hogy van e kedvem táncolni, volt hogy haverommal voltunk ott, és konkrétan odahívott minket egy random lány a lánytársaságába. Egyszer egy srác odajött hozzám hogy az egyik lány barátja szivesen beszélgetne velem.

Egyszer egy gyorsétteremben random odaült mellém egy lány beszélgetni.

Fesztiválon egyszer egy haverom barátnője, egyszer pedig egy haverom exe rám mászott.

Meg volt pl hogy egy lány haverom kirakott egy közös képet instára és ráírt egy lány hogy ki vagyok mert bejövök neki és akkor így "vettük fel a kapcsolatot".

És akkor vannak még az online dolgok, nyilván társkeresőn sok minden volt már, de ami említésre méltó hogy pl volt aki mikor matcheltünk, írt egy monológot hogy mennyire a typeja vagyok stb.

Meg persze fiúk is van hogy bepróbálkoznak.

Ilyesmik

23F

aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, folyamatosan nyitnak direktbe, de ilyen 5-6pontos nők csinálják ezt.

7esek már ritkábban.

Élőben is nyitnak, meg Messengeren is írnak.


A 8-10esek meg beflegmáznak ugyanúgy mint minden pasit.

Max a szemük sarkából végigmérnek aztán fordulnak is el.

aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


Hú ezt nem értem miért csinálják a top nők. A top nők tényleg a vagyonra mennek, míg az átlag nők a külsőre?

aug. 20. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor! :)
aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy helyes legyél, elég ha bejössz nekik!
aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mindent a külsőségekre fogtok, holott ott a stílus, a személyiség is!
aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A hétvégén kezdeményeztek, meg is lepődtem. Mondjuk jól esett.
aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ma már nem gond.
aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!