Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők is kezdeményeznek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is kezdeményeznek ha a pasi jól néz ki? Nem csak a férfiak szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés

[link]


Elég sok leírás alapján a nők zaklatják a helyes férfiakat.

Ez mennyire igaz??

Elképzelni nem tudom mert világ életemben láthatatlan voltam a női nemnél, csak kíváncsiságból kérdezem.


aug. 20. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

“ Igen, folyamatosan nyitnak direktbe, de ilyen 5-6pontos nők csinálják ezt.

7esek már ritkábban.

Élőben is nyitnak, meg Messengeren is írnak.


A 8-10esek meg beflegmáznak ugyanúgy mint minden pasit.

Max a szemük sarkából végigmérnek aztán fordulnak is el.”



Ez tökéletesen igaz!!! Pont én is valami ilyesmit akartam volna írni. A nők és csajok mind dinoszaurusz-meg rinocéroszfejűek akik körbelegyeskedik ezeket a fiúkat, már bocsánat.

Nem fog 9/10 meg 10/10-es külsejű lány odamenni ezekhez a csávókhoz, mert nekik van elég kérőjük, akik közül válogathatnak. Náluk meg van ez a hercegnő-effektus nagyon durván. Átlagoska lányok viszont tudjak, hogy a büdös életbe nem fog hasonló pali bepróbálkozni, ezért két kézzel kapaszkodnak ilyen palikba, le van szarva ilyenkor a női büszkeség.

aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha interneten is megnézed, hogy a jóképű híres férfiakra, sportolókra stb.. kik írnak ilyen hiperszexualizalt gusztustalan hozzászólásokat, enyelgéseket meg ömlengéseket akkor látod, hogy mind ilyen unatkozó elvált lerobbant nők vannak többségben. Egy igazán kimondottan szépet nem látsz közöttük. Megint leírom: azért mert nekik van elég kérőjük, minek csináljanak magukból bohócot?!


Szóval, nem, a jóképű férfiaknak is ugyanúgy meg kell szerezniük a szép csinos magára adó nőt. Nyilván egyszerűbb, de akkor is meg kell tenniük az első lépést.

aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A rib...ncok csinálnak csak ilyet. Van amelyik pasi kihasználja ezt. Komolyat ő sem akar ilyen riherongyokról.
aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!