Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves a barátom, én 18 - 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fairyprincess333 kérdése:

23 éves a barátom, én 18 - 10 nappal első találkozás után jöttünk össze. Mit gondoltok? Volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

**tldr : 10 nappal azután, hogy először találkoztam a barátommal (23M), kapcsolatba léptünk (18F)**


Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni, ha ti, vagy valaki, akit ismertek, volt már hasonló helyzetben. Néhány barátom aggodalmát fejezte ki a kapcsolatunk gyors üteme miatt.


Pár napja hivatalossá tettük a kapcsolatunkat a barátommal. Ő 23 éves, és most kezdi az utolsó évét az egyetemen, hogy megszerezze a diplomáját, én pedig 18 vagyok, és még két évem van hátra a középiskolából (hosszú történet, sokat kellett kórházban maradnom). Július 25-én találtunk egymásra a Tinderen, és már aznap nagyon jól kijöttünk egymással. Megkérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni, így július 30-án elmentünk gördeszkázni, ittunk egy üveg bort, beszélgettünk mindenről, és megvolt az első csókunk. A második randink augusztus 6-án volt. Vizipipáztunk és teáztunk egy teaházban, utána újra gördeszkázni mentünk ugyanarra a helyre. Leültünk a folyóparton, beszélgettünk, meséltünk egymásnak a családi traumáinkról, mentális küzdelmeinkről, arról, hogy mi teszi érdemessé az életet. Bekapcsolta a zenét, és összebújtunk. Megcsókolt, és a karjaiban tartott, a fizikai érintkezés sokkal intimebb volt, mint az első randin, ami inkább szenvedélyes volt. Kinyitott egy üveg bort, én pedig sodortam nekünk egy-egy cigit, majd egy korty után mélyen a szemembe nézett, és megkérdezte, mit szeretnék tőle a jövőben, mert úgy érezte, készen áll arra, hogy kapcsolatot kezdjen velem. Meglepett a kérdése, hiszen csak egy hete találkoztunk először. Mondtam neki, hogy szükségem van egy kis időre, hogy átgondoljam, de őszintén szólva már akkor igent akartam mondani. Még néhány órát ott maradtunk, ölelkeztünk, csókolóztunk, beszélgettünk, igazán romantikus volt. Odaadta a kabátját, ami még mindig nálam van.


Három nappal később reggel összeomlottam, megkértem, hogy hívjon fel később aznap. Délután beszéltünk telefonon. Elmondtam neki, hogy érzem, hogy közeledik egy depressziós időszak, és igazságtalan lenne tőlem, ha érzelmi támaszként számítanék rá, talán nem most van itt az ideje, hogy belépjek az első komoly kapcsolatomba. Attól tartottam, hogy nem fogja meghatározni a határait, és még ha meg is teszi, át fogja lépni őket, ha szükségesnek érzi. Megnyugtatott, hogy meghúzzuk a határokat, és együtt átvészeljük a nehéz időszakokat, hogy fontos vagyok neki, és meg tudjuk csinálni, támogatva egymást. Azonnal megkönnyebbültem, és megbeszéltük, hogy aznap este találkozunk. Elmentünk egy tóhoz a városban, a kollégiuma közelében, sétáltunk, majd leültünk zenét hallgatni, és csak ott maradtunk, ölelkeztünk és simogattuk egymást, beszéltünk az érzéseinkről. Elhozta a bort, ami az előző randinkból maradt, és ittunk belőle. Lehalkítottam a zenét, és megkérdeztem tőle, hogy az ajánlata még mindig érvényben van-e. Azt mondta, igen, és elmondtam neki, hogy boldogan lennék a barátnője, mert azonnal megtaláltuk a közös hangot, nagyon kedves, megértő és intelligens, könnyű vele beszélgetni – még a nehéz témákról is –, mélyen törődöm vele, és érzem a kapcsolatot. Tetszik, és vonzódom hozzá. Megcsókoltuk egymást, és csak ott maradtunk a csendben, élvezve egymás társaságát. Mire elindultunk, már 2 óra volt, és két éjszakai busszal kellett volna utaznom, ami negyed négyre ért volna haza. Meghívott a kollégiumi szobájába, néztünk egy buta szitkomot, majd összebújva aludtunk el.


Most egy nyári táborban van, ahol felügyelőként dolgozik az egyetemén. Vasárnap ment el, és jövő hét hétfőn érkezik vissza a városba. SMS-ezünk és videócsetelünk, amikor mindkettőnknek van ideje. Már most hiányzik ;-) Nem mondom, hogy már most szeretem, de ahogy egyre jobban megismerjük egymást, tudom, hogy ez meg fog változni. Ez eddig a mi történetünk.


Köszönöm, ha elolvastad idáig. Nagyon értékelem a véleményedet.



aug. 13. 21:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Chatgpt-vel fordíttattam, így helyenként érdekes a megfogalmazás, de a lényeg átmegy.
aug. 13. 21:02
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Én 17 évesen jöttem össze az akkor 24 éves párommal.(azt hittem az idősebbek komolyabbak)

4 év együttélés volt eljegyezve. 21 évesen már elvégeztem a sulit es a babát vártuk.

És csak aztán csalt meg.(csókolozott vmi masik csajjal vmi szórakozóhelyen)

Abortusz és "válás", lett belőle. Egy világ tört bennem össze kimentem külföldre.

Ő akkor kezdett el sírni. Akkor tudatosult csak benne hogy ez tényleg off. Én meg 21 évesen azt éreztem kezdhetem ujra az egész életem mert az egész addigi életem hazugság mese volt akkor.


Azóta is csal mindenkit. Érdekkapcsolatokat tart fent. Arra hajlik amerre gazdag apuka vagy vállalkozó nő van meg ezek de pr.stizik is nem csak ugy jár félre hanem így is.


Én így jártam.

aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés? Egy teljesen szokványos ismerkedés eleje.
aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit forditottal chatgptvel?
aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 fel a fejjel, én 26 évesen kezdtem új életet és megszültem a babát. Mindig van új kezdet!


Kérdésre a válasz: nektek kell tudni. Én úgy gondolom, hogy ebben a gyors világban az emberek mindenbe beleugranak nagyon hamar, ilyenkor a hormonok bőven játszadoznak, nem tudjátok úgy egymást megismerni.

aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 az egesz szoveget, eredetileg redditre irtam, csak ott nem kaptam valaszt.
aug. 13. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, előtted az élet. Ismerkedj csak. Első kapcsolat igaz? Úgy értem még szűz vagy?


Nem hagyd, hogy erőltessen bármit is. Ha szeret, akkor türelmes lesz. Nem kell megfelelned, ne legyen benned megfelelési kényszer. Csak add magad. A kezdet a leírtak alapján jó. Értelmes srácnak tűnik.


Biztosan lesznek majd veszekedések, csalódások még az életedben. De ez mind ezzel jár. Sose bánj semmit majd utólag a múltból. Azon változtatni nem tudsz, esetleg tanulhatsz belőle és a későbbiekben majd bölcsebb leszel.

aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

MI A KÉRDÉS? talán azért nem kapsz választ, mert nincs kérdés!


Mit gondolnánk? mindent akkor csinálj, amikor jól esik, ne szexelj gumi nélkül, és ne azt hidd el, amit dumálnak neked, hanem amit tettekkel alátámasztanak!

aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#3 ezt jo hallani ;-)

nehany barat aggodalmat jelezte felem, mert hogy tul gyorsan jottunk ossze, lenyegeben ezert raktam ki a kerdest. megerosites remenyeben posztoltam, ugy erzem azt meg is kaptam.

aug. 14. 01:24
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 Igen, elso kapcsolat. A tarsadalom allaspontja szerint szuz vagyok, en is annak vallom magam(meger0szakoltak)

Koszonom a valaszodat! Igyekszek nem elveszteni magamat a kapcsolatban. Nagyon tisztelettudo a srac, tud az elobb emlitett esetrol (elso randin elmondtam neki). megegyeztunk, hogy se az erzelmi, se a szexualis oldalat nem kell elsietni, mindent a sajat temponkban, es ahogy te is mondtad, nem kell megfelelnunk a normanak. egyebkent neki egy kapcsolata volt es szuz.

aug. 14. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!