Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a story-ról?Volt már hasonló férfival tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

November elején lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, ami már egy ideje nem volt az igazi (folyamatosan megalázott,parancsolt, irányítani szeretett volna az illető). Magányosnak éreztem magam így barátkozás, ismerkedés céljából regisztráltam egy társkereső appra, lesz ami lesz alapon..

Itt ismerkedtem meg egy sráccal akivel elég hasonló értékrenddel rendelkezünk, és elhívott randizni. A randin nagyon jól éreztem magam, felszabadultan, meg is történt az a bizonyos első csók, és már a következő találkozót is megbeszéltük. Ami furcsa nekem ebben az ismerkedésbe hogy nem sokat irkálunk, hanem inkább kétnaponta,naponta 1x felhív telefonon, amikor beszélünk kb. 1-2 óra hosszát. Azt hozzá kell tennem hogy én sem keresem, úgy vagyok vele hogy küzdjön értem. Az előző párom folyton a gép előtt ült, folyamatosan irkált,minden mozzanatáról beszamolt, nyilván ez által én is. Ezek után pedig furcsa, hogy valaki nem mindig van online.

Ezen felül nagyon udvarias, tisztelettudó, normális, szimpatikus családi háttérrel. Bár tapasztalataim szerint ez a lovagiasság elmúlik par hónap után, de bízzunk benne itt nem fog... :)

A kérdésem az lenne, hogy vajon csak “szórakozik” velem, vagy vajon komolyak a szándékai?

Lehet hogy más lányokkal is ezt csinálja? Például az appot még mindig nem törölte le, látom hogy fent van, tehát még ismerkedik?

Az a baj hogy az előző kapcsolatom után nehezen tudok bárkiben is megbízni..

Én 21 vagyok, ő pedig 27 éves.


Köszönöm a segítséget csajok, BÚÉK nektek!!



2023. jan. 1. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki írogat non-stop. Ennek semmi köze a szándékaihoz, ha hív, randiztok, akkor arra koncentrálj.
2023. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 randi után szerintem az lenne a furcsa, ha állandóan irkálna.
2023. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Na, jó, ez vicc. :D ember, tudnád, hány nő tűnik el innen, még olyan is volt, aki beírta a válaszba, hogy ő aztán nem tűnik el, ha gond van, megírja, és biztosan fogom tudni, erre ő is eltűnt.

Szóval ha te éppen az egyetlen nő vagy, aki nemhogy nem eltűnik, de randizik is valakivel és csók is volt, nehogy már neked legyen furcsa, hogy valami nem oké! Mennyi az esély rá, hogy itt egy nő végre igent mond valakinek, de pont lapátra teszik? :D Ez már a balszerencse kategória.

2023. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Türelem "srácot" terem. ;)
2023. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nem ehhez szoktál az előző kapcsolatodban és így ez most kicsit fura, de próbálj meg nem abból kiindulni. Lehet ez a srác nem szeret annyira chat-elni, inkább felhív mikor van több ideje rendesen beszélgetni. Ez még nem jelenti, hogy ne érdekelnéd eléggé vagy ne venné komolyan és csak játszadozna veled. Amúgy te is nyugodtan keresd néha, ettől még nem fogja elveszíteni az érdeklődését. Sokat beszélgettek így is, minden jól alakul, ne aggódj feleslegesen :)
2023. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miről akarnál még chatelni vele, amikor naponta vagy 2 naponta beszéltek hosszabban telefonon:-) Ő nem az ex, de az a lényeg, hogy van valamilyen formában kapcsolattartás, és nem is kevés.


Az sem meglepő, hogy az appot nem törölte még le, egy randi volt, nem vagytok még együtt, és lehet, maradtak még függőben lévő beszélgetései.

2023. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!