Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Passzolunk, vonzalom is van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzolunk, vonzalom is van, de mégse megy?

Figyelt kérdés

Elég fura kérdéssel jöttem, de hátha volt már valaki ilyen szituációban. Több tinder randin vagyok túl. Sajnos több a rossz, mint a jó tapasztalat. Az utolsó ilyen találkozó még június elején volt. Felállítottam magamban egy képet a nőről akaratlanul is, majd megláttam élőben. Tudat alatt biztos, hogy volt valami fura érzésem, hogy nem teljesen ilyenre számítottam, de csinosnak csinos volt és valamilyen szinten vonzalom is volt. Belső tulajdonságra, szemléletmódra viszont annyira passzoltunk, mint még senki mással. Emiatt folytatni szerettem volna, ismerkedjünk, aztán sajnos beleestünk abba a hibába, hogy túl gyorsan történt minden. Ebben a rohanó világban nem hagytam magunknak időt, pár hét alatt már egy párt alkottunk, de úgy, hogy én nem voltam biztos a dolgomban, mivel az elején felállított kép nem teljesen olyan volt, mint vártam, viszont annyira egy hullámhosszon voltunk és volt valami vibe, hogy ez kétes, kettős érzéseket váltott ki belőlem. Borzasztó érzés egyébként, hogy egy ilyen hülyeség gátol.


Végül nem bírtam tovább csinálni azt, ami még el se kezdődött és megbeszéltük, hogy abbahagyjuk. Nah utána persze megbántam, mert nagyon hiányzott, apránként elkezdtem felvenni vele a kapcsolatot, találkozgattunk, újra egymásra találtunk, de aztán megint ez lett a vége, hogy nem tudom elengedni ezt a kétes érzést bennem. Vége lett. Azóta 1 hónapja nulla kommunikáció, nem beszéltünk, de még benne van a gondolataimban. Vannak jobb napjaim, de néha elfog a rossz hangulat, hogy miért voltam ilyen hülye anno és miért dobtam el magamtól. Újra megkeresni nem szeretném, már így is jól megcsináltam anno a bajt. Illetve rosszul írom: szeretném megkeresni, de nem fogom:) Volt már veletek ilyen? Néha elfog az az érzés, hogy lehet ha akkor nem lépem ezt meg, az a belső sugallat már nem lenne és boldogan együtt élnénk. Igyekszem magam külső szemmel nézni és félek, ez az egész csak azért van, mert most is igyekszem ismerkedni, de nem jön össze és ilyenkor mindig felüti a fejét, hogy bezzeg a előzővel minden klappolt, sose fogok mégegy olyan nőt találni, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk.


Volt már veletek ilyen? Rengetegszer átgondoltam lenyugodva a dolgokat azóta és alapból nem kellett volna ennyire kapkodósra venni a figurát, lehet 1 hónapig csak ismerkedni kellett volna. De hát ez a tinderes nyomás is, hogy ha nem csapsz le rá, akkor majd jön más...Most meg akörül forognak a gondolataim, hogy ha újra ismerkednék vele, már máshogy cselekednék, máshogy döntenék, nem engedném el, de aztán lehet nem is így lenne, csak idealizálom már a helyzetet. Tény, hogy nem sok az esélye hogy mostanában találok egy hasonló nőt, akivel ennyire passzolunk szemléletmódban és akinek én is bejövök:) Csak nem tudom, hogy miért van még benne a gondolataimban.



júl. 29. 12:00
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#20-as: Igen, ebben igazad van. Sajnos ez a hátránya a netes ismerkedésnek. Viszont én nem a nagy bummot várom és nem szerelmet várok az első találkozótól. Mindössze annyit, hogy összképileg fogjon meg valami és ne agyaljak azon, hogy szeretném-e megismerni vagy sem. Mindössze ennyi:)
júl. 29. 13:31
 22/38 anonim ***** válasza:
87%

"és ne agyaljak azon, hogy szeretném-e megismerni vagy sem."

Már az is hülyeség, hogy ezen agyalsz. Mindenki más számára ilyenkor egyértelmű a helyzet: ez esetben NEM akarod megismerni.

júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha agyalni kell azon, hogy megismernél-e valakit, akkor halott ügy, ha igazán érdekel a másik, nem lesz kérdéses egy percig sem, hogy szeretnél-e második randit. Kihangsúlyozom második randit, nem többet. A többi úgy is alakul magától, ha alakul. Ennyi! Vagy természetesen jön magától a vágy, hogy szeretnél vele még időt tölteni, ha nem, akkor erölködés az egész.
júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, hogy külsőleg nem igazán jött be semmilyen szinten, de belsőleg nagyon buli volt vele, jól éreztem magam vele, mint személy szivesen megismertem volna, az első érzés úgy volt ahogy leirtad nekem is, hogy inkább nem, meg alacsonyabbnak tünt de mégsem volt, csak a testalkata összképe. 1 óra alatt megszépült, eltudtam volna vele egy második randit is képzelni, és meg is beszéltük, mégsem lett belőle semmi, nem keresett én sem kerestem, lehet azóta is vár a levelemre, és én az övére és a szóbeli majd megbeszéljük később mikor találkozunk.

Na szóval igen van ilyen, hogy elsőre nincs az wow és pillangó, de mégis jó lett volna.

aztán volt olyan wow hu de jól nézel ki és dobtam érte az életem felét tipus is, és ő nem dobott értem semmit, na ilyen is volt.

és?

tanulunk ennyi, merni kell lépni, ha kell elengedni a másikat, vagy rengeteg kérdést feltenni magunknak, hogy rájöjjünk végre, hogy ez az amire vágytam? ő az? őt szeretném? stb..

júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
86%

Mit kell ezen nyávogni? Már harmadszorra teszel fel kérdést róla. Nem jött be neked az arca miatt és kész. Lehet át van operáltatva férfiból nővé, lehet férfias vonásai vannak. Talán egyszerűen csúnya, vagy szép/átlagos, de nem vonzódsz hozzá. Mindegy!!!

Engedd el, majd akad más nő, aki fog tetszeni kívül-belül!

júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem kell(esz) eléggé. Van ilyen. Szerintem mindenki találkozott már olyan férfivel/nővel akivel jól kijöttek, minden klappolt, de külsőleg nem ütötte meg a mércét. Az ilyenből jó barátság lehet.
júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
50%

1.) Szerintem te görcsösen akarsz kapcsolatot. Mindenáron kapcsolatban kell lenned? Írod hogy a Tinder "nyomást tesz rád". Kicsit egyedül kellene lenned, ha másért nem akkor azért hogy kielemezd magadban hogy miért viselkedtél így. Ezt igazán pszichológussal lehetne jól kielemezni, aki akár gyerekkorig "visszafejti" a történéseket, a lehetséges kötődési mintáid sérüléseire koncentrálva.

2.) Vannak olyan emberek akik a tökéletességet hajkurásszák. Senki sem elég jó nekik. Mindig mindenkiben találnak kivetnivalót, ami nem nehéz mivel nincs tökéletes ember (sem férfi, sem nő). Főleg akkor van probléma ha valaki kialakít a fejében egy ideált és azt az elképzelt embert akarja megtalálni a másikban. Persze a másik ember sosem lesz olyan mint a fejben elképzelt eszménykép.

3.) Ha igazán szerelmes lennél akkor k_rvára nem lennének ilyen elemezgető gondolataid, hanem az érzelmeid vinnének előre. Nem sz_rakodnál, elemezgetnél, hanem érzések alapján döntenél. Van egy hasonló ismerősöm, ő is mindig csak "fejben van jelen, mindig elemez, előre megpróbálja lejátszani fejben a kapcsolat összes kimenetelét. Eddig minden nő otthagyta 2 év után. Ő is kötődési problémás.

júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

#27: Nem vagyok kötődési problémás, volt már komoly kapcsolatom. Tudom mit szeretnék, nem a tökéletest hajkurászom. Teljesen normális gyerekkorom volt, normális családi mintát hozok, szóval ezt ne vonjuk ide. Szerelmes nem vagyok, de mégis hogy lehetnék pár hét után? Nem a szerelem érzését várom, az majd idővel vagy jön vagy nem. Érzések alapján döntöttem és azért hagytam az egészet abba. Most is érzések alapján döntenék és azért keresném fel újra. De nem mindig lehet érzések alapján dönteni, mert nagyon jól tudom racionális emberként, hogy ennek nem így kell működnie hogy hullámzó érzések alapján döntök. Ha görcsösen szeretnék kapcsolatot, akkor mindegy lenne, csak legyen valakim, de mivel régóta nincs párom, így nem ez a helyzet áll fent. Tény, hogy szeretnék kapcsolatot, de nem mindenáron és nem akárkivel.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat. Csak kíváncsi voltam hogy más volt-e már ilyen cipőben.


Akik meg csak azt tudják ismételni, hogy ezt a kérdést kiírtam már, azoknak üzenem: Csak gratulálni tudok, hogy az egész napotokat a GYK-n töltitek, hogy így tudjátok fejből a kiírt kérdéseket. Eszméletlen :D

júl. 29. 15:50
 29/38 anonim ***** válasza:
51%

#28:

Az is lehet kötődési problémás akinek volt komoly kapcsolata. Lehet hogy tartott x ideig a kapcsolat, de attól még van akinek gyerekkorból hozott dolgok miatt szakad meg mindig x idő után minden kapcsolata.

Akár komoly kapcsolatok is, pl akkor amikor bizonyos szintlépéseket meg kell tenni.

Van akinek az összeköltözés nem megy, vagy van aki a házasság előtt "vesz mindig hátraarcot".

Persze azt nem állítom hogy nálad is ez a probléma, mert ezt csak pszichológus tudná megmondani.

Egyébként most majd mindig benned lesz a "mi lett volna ha..." érzése, mivel te visszakoztál. Ez egy be nem teljesült dolog lesz, hacsak nem teszed félre az egódat és nem könyörgöd vissza magad. Bár szerintem akkor is lenne később valami bajod a csajjal.

Nem lehet hogy egy másik nőhöz akarod hogy hasonlítson (nem külsőre)?

Olyan érzésekre vársz amit már korábban átéltél egy másik nővel kapcsolatban, csak nála nem ugyanazt érzed ezért bizonytalanodtál el?

júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

"Akik meg csak azt tudják ismételni, hogy ezt a kérdést kiírtam már, azoknak üzenem: Csak gratulálni tudok, hogy az egész napotokat a GYK-n töltitek, hogy így tudjátok fejből a kiírt kérdéseket. Eszméletlen :D"


Egy kis tiszteletet nem ártana gyakorolni kérdező.


Ha nem lennénk ezen az oldalon akkor nem létezne ez az oldal és nem tudnál kérdést feltenni (3x) INGYEN.


Te neked van szükséged tanácsokra és nem fordítva.

Nem vagyok itt egyébként naponta, de ha lennék is ahhoz sincs semmi közöd, az még akkor sem egyenlő azzal egyetlen válaszoló esetében sem, hogy szar az élete és egyebek.

Bár ha szar is a tiéd is szar ugyanúgy.


Egyébként vannak kötődési problémáid nyilvánvalóan mert kötődsz a nőhöz indokolatlanul! Más már rég túllépett volna az egész cirkusznak nevezhető ismerkedésen, de mivel te rosszul kötődsz, van benned egy adag bűntudat, düh, hogy nem jött össze így hozzá kapcsolod pedig a valóságban csak a kudarc, magány miatt érzel így.


Tessék végre felnőtt férfiként viselkedni és nem belefogni az ismerkedésbe nőkkel akikhez nem vonzódsz teljesen!!! Ha normálisan fogsz hozzá állni akkor nem lesz mit megemészteni, kiheverni.

júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!