Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Passzolunk, vonzalom is van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzolunk, vonzalom is van, de mégse megy?

Figyelt kérdés

Elég fura kérdéssel jöttem, de hátha volt már valaki ilyen szituációban. Több tinder randin vagyok túl. Sajnos több a rossz, mint a jó tapasztalat. Az utolsó ilyen találkozó még június elején volt. Felállítottam magamban egy képet a nőről akaratlanul is, majd megláttam élőben. Tudat alatt biztos, hogy volt valami fura érzésem, hogy nem teljesen ilyenre számítottam, de csinosnak csinos volt és valamilyen szinten vonzalom is volt. Belső tulajdonságra, szemléletmódra viszont annyira passzoltunk, mint még senki mással. Emiatt folytatni szerettem volna, ismerkedjünk, aztán sajnos beleestünk abba a hibába, hogy túl gyorsan történt minden. Ebben a rohanó világban nem hagytam magunknak időt, pár hét alatt már egy párt alkottunk, de úgy, hogy én nem voltam biztos a dolgomban, mivel az elején felállított kép nem teljesen olyan volt, mint vártam, viszont annyira egy hullámhosszon voltunk és volt valami vibe, hogy ez kétes, kettős érzéseket váltott ki belőlem. Borzasztó érzés egyébként, hogy egy ilyen hülyeség gátol.


Végül nem bírtam tovább csinálni azt, ami még el se kezdődött és megbeszéltük, hogy abbahagyjuk. Nah utána persze megbántam, mert nagyon hiányzott, apránként elkezdtem felvenni vele a kapcsolatot, találkozgattunk, újra egymásra találtunk, de aztán megint ez lett a vége, hogy nem tudom elengedni ezt a kétes érzést bennem. Vége lett. Azóta 1 hónapja nulla kommunikáció, nem beszéltünk, de még benne van a gondolataimban. Vannak jobb napjaim, de néha elfog a rossz hangulat, hogy miért voltam ilyen hülye anno és miért dobtam el magamtól. Újra megkeresni nem szeretném, már így is jól megcsináltam anno a bajt. Illetve rosszul írom: szeretném megkeresni, de nem fogom:) Volt már veletek ilyen? Néha elfog az az érzés, hogy lehet ha akkor nem lépem ezt meg, az a belső sugallat már nem lenne és boldogan együtt élnénk. Igyekszem magam külső szemmel nézni és félek, ez az egész csak azért van, mert most is igyekszem ismerkedni, de nem jön össze és ilyenkor mindig felüti a fejét, hogy bezzeg a előzővel minden klappolt, sose fogok mégegy olyan nőt találni, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk.


Volt már veletek ilyen? Rengetegszer átgondoltam lenyugodva a dolgokat azóta és alapból nem kellett volna ennyire kapkodósra venni a figurát, lehet 1 hónapig csak ismerkedni kellett volna. De hát ez a tinderes nyomás is, hogy ha nem csapsz le rá, akkor majd jön más...Most meg akörül forognak a gondolataim, hogy ha újra ismerkednék vele, már máshogy cselekednék, máshogy döntenék, nem engedném el, de aztán lehet nem is így lenne, csak idealizálom már a helyzetet. Tény, hogy nem sok az esélye hogy mostanában találok egy hasonló nőt, akivel ennyire passzolunk szemléletmódban és akinek én is bejövök:) Csak nem tudom, hogy miért van még benne a gondolataimban.



júl. 29. 12:00
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

"Ő az, aki túl furcsának tartja a csaj arcát de nem tudja konkrétan hogy mi vele a baj. Vótmá"


Most írtam ki először a kérdést, de örülök.

júl. 29. 12:43
 12/38 anonim ***** válasza:
Akkor puszta véletlen hogy full ugyanez a sztori és mint ahogy az előbb leírtad amikor még nem olvastad a kommentemet itt is az arc a baj. Hát a mai lányok már csak ilyen furcsaarcúak ezek szerint.:)
júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
#12-es: Nem tudom milyen sztoriról beszélsz, de hogy őszinte legyek, nem is izgat. Szóval kérlek ne linkeld be :D Mindössze érdekel, hogy volt-e már más is ebben a szituációban. Próbálom magam kívülről nézni és megfejteni hogy mi miért történik.
júl. 29. 12:47
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Most válaszoltad meg saját magad a kérdést, nem tudsz túllendülni valamin,ami nem tetszett benne, tehát innentől fogva hiába agyalsz, nem működött volna ez a dolog soha köztetek, ha 20-szor is játszod el azt, amit már kétszer sikerült, csiki-csuki játék lett volna ez mindig is a jövőben. Soha ne keresd fel újra, és ha ő keresne, amit kétlek, akkor küld el, mindkettőtök érdekében!
júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: Szerintem is. Ezt a kérdést az elmúlt hónapokban már vagy 3x olvastam. Először konkrétan ki is írta, hogy az arca a problémája, a következő kiírás lényegében ugyanez volt csak most már több idő telt el… ennek ellenére én továbbra is azt mondom, hogy hagyd békén azt a lányt, engedd el, tedd túl magad rajta. Ha problémád van a külsejével, nem fog meg úgy ahogyan kellene akkor minek húzni egymás agyát meg idejét. Éppen elég volt már amennyiszer visszasírtad magad.. hogy végül mégis eldobd ismét. Meg is érdemled, hogy ne találj hozzá fogható lányt, ha már ennyire gyerekesen tudsz viselkedni. És nem, nem az a gond, hogy rajottel nem tetszik. Hanem ez az egész tetszik mégse tetszik, kell nem kell. Kiírod a kérdést minden héten ide… nem tudom mégis milyen válaszra vársz tőlünk? Úgyis azt csinálsz amit te akarsz.
júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
51%

Én ezt gyűlölöm a mai férfiakban ettől a mondattól vagyok ki hogy "szeretném keresni, de nem fogom" (de mondjuk ugyanúgy csinálják ezt nők is.)


Képtelenek félretenni az egójukat. Képtelenek a tökéletlenséget elfogadni. Képtelenek az intuíciójuk után menni még akkor is ha minden egyértelmű. Véletlenül se fejlődjön a jellem, véletlenül se legitimáld az érzéseid, hanem hajtsd a nemlétezőt, maradj egyedül és pusztulj magadnak.

júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%

Azt is hozzátenném még hogy mindenféle(!) kapcsolat ad valamit az emberhez. Rengeteg (utólag nézve) nem hozzám illő férfival voltam én is együtt, de mindegyik által valamivel több lettem, mert többet tudtam meg magamról, férfitípusokról és ezáltal már pontosan tudom hogy mi kell nekem felnőtt fejjel, miben tudok maximálisan funkcionálni.


Nincs tökéletes társ, partner, kapcsolat. Jó lenne ha mindenki emlékeztetné erre magát. Igazi érzések után kell menni, ennyi a titok.

júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezert is hülyeség a filter, photoshop, mert mindig kiderül úgy is, hogy mi a valóság.
júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

#15-ösnek mondom: Nem írtam ki ezt a kérdést még, ha csak ezt tudjátok szajkózni, akkor inkább ne írjatok semmit.


#16-os: Épp azért szakítottam, mert az intuícióm után mentem és nem hagyott nyugodni:) Persze lehet már máshogy cselekednék. 17-esnek abban igaza van, hogy a negatív tapasztalat is tapasztalat.

júl. 29. 13:12
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezért rossz ez a netes társkeresés, mindenki várja, hogy az első találkán jön a nagy bumm, és általában nem jön. Na meg szószerint ismerkedni kéne, nem egy jól sikerült randi után már párként tekinteni a másikra.
júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!