Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ahhoz hogy 18-55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz hogy 18-55 év között több mint 100 ezer fővel több férfi van Magyarországon mint nő? Hogy is van akkor hogy mindenkinek megvan a párja? Matematikailag lehetetlen hogy ebben a korosztályban minden férfinak legyen magyar nője!

Figyelt kérdés

Vagy járjunk 60-80 éves nőkkel?


Stat : [link]

[link]


Aki nem hiszi nézegesse.

A nők csak egy bizonyos életkor után lesznek többen, mivel a férfiak hamarabb halnak ugye.


júl. 18. 16:16
 71/95 A kérdező kommentje:

70: Ezt honnan veszed? Csak úgy mondod? Én száraz tényeket hoztam eddig, számokkal. Ez meg csak egy mondás.


Ezt ugyanúgy elmondhatnám legalább ennyi nőről is. Leszbik, aszexuálisak stb.

júl. 18. 18:17
 72/95 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak között több a beteges, ez tény.
júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
100%
Mióta letetted a piát csak egyre nagyobb baromságokat írkálsz.
júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:

"Magyarországon mint nő? Hogy is van akkor hogy mindenkinek megvan a párja?":

Inkább csak volt párja, mert vagy a pasi, vagy a nő, vagy mindketten elb*ták a kapcsolatukat.

Így marad a rengeteg használt ember Mo.-n:):):).

júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 A kérdező kommentje:

Miféle baromságot írkáltam? Hogy több a férfi adott korosztályban adatokkal alátámasztva? Hm?


Az hogy több a beteges a férfiak között az is csak egy állítás, semmiféle adattal nem alátámasztva.

júl. 18. 18:34
 76/95 anonim ***** válasza:
Mondjuk az hozzá kell tenni, hogy Borsodból (ahol Balázs is lakik) nem egyszerű kitörni. Talán elmondhatom, hogy nekem sikerült, de nagyon nehéz volt. Amúgy még mindig Fidesz szavazó vagy? A férfitöbbletet sajnos muszáj elfogadni. Amúgy aki nem talál Társat férfiként, csak akkor tartozna az alsó 2-3%-ba, ha a nők 100%-ban lennének tökéletes párkapcsolatra alkalmasak. /Ezen felül, a férfitöbblet a korábban felsorolt tényezőket is figyelembe véve inkább 4-5% között van a fiatal korosztályban.
júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:
Te is honnan ismersz? Amúgy 22-ben a Fideszre szavaztam, most EP-n nem szavaztam, mert nem volt kedvem elmenni. 2026-ban szerintem a Fideszre fogok szavazni.
júl. 18. 18:58
 78/95 anonim ***** válasza:
100%
"Az hogy több a beteges a férfiak között az is csak egy állítás, semmiféle adattal nem alátámasztva." A nemi erőszakot elkövetők és a gyerekmolesztálók között összehasonlíthatatlanul több arányaiban a férfi. Csak a férfiak képesek arra, hogy pénzt adjanak azért az Onlyfansen, hogy monitoron nőt lássanak. Szinte csak férfiak járnak prostizni, és hajlandóak fizetni is azért, hogy akár négy általánost végzett, fogatlan putrisokat is megdughassanak. Férfiak vásárolnak használt bugyikat, zoknikat, legalábbis nőt hirdetni még nem láttam, hogy szaros férfi alsógaryákat venne stb
júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoriról ismer Téged mindenki... De miért a Fidesz? Lett munkahelyed azóta? Ha nem találsz munkát, kapsz valami támogatást?
júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
Kezdjetek 55+os nőkkel vagy egymással, a megoldások száma végtelen, csak kreatívnak kell lenni!
júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!