Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ahhoz hogy 18-55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz hogy 18-55 év között több mint 100 ezer fővel több férfi van Magyarországon mint nő? Hogy is van akkor hogy mindenkinek megvan a párja? Matematikailag lehetetlen hogy ebben a korosztályban minden férfinak legyen magyar nője!

Figyelt kérdés

Vagy járjunk 60-80 éves nőkkel?


Stat : [link]

[link]


Aki nem hiszi nézegesse.

A nők csak egy bizonyos életkor után lesznek többen, mivel a férfiak hamarabb halnak ugye.


júl. 18. 16:16
 51/95 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólok?

Nem érdekel.


Ha pedig megtudom, hogy egy magadfajta bármilyen módon el akarja venni, ami szerinte "jár" neki (akár erőszakkal, akár emberkereskedelemmel, akár 3. világbeli nők súlyos kihasználásával), akkor én leszek az első, aki a betonba tapos titeket.

júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
91%

48

Pro tipp: legyetek jobbak.

júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de én rohadtul szégyelném magam, ha csak azért "jutna" nekem nő mert többen vannak mint a férfiak 🤣🤣

Hope you know what I mean..

júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:
53: Senki nem írt erőszakról te észlény. De a helyzet súlyos. Nők kellenek az országba, ennyi. Férfitöbblet van.
júl. 18. 17:25
 55/95 anonim ***** válasza:
78%

54

Nincs szignifikáns férfi többlet. Vagy ha igen, akkor neked gyakorlatilag azért nincs nőd, mert a férfiak legalsó 2-3 %-ába tartozol. :D

júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tény hogy ronda pasi vagyok meg alkoholista (bár a piát leraktam egy ideje..), de ezt most hagyjuk.
júl. 18. 17:27
 57/95 A kérdező kommentje:
51: Egy haverom elvett egy 3. világbeli nőt, boldogok. Mi a baj van ezzel? Mi van, zavar hogy megunta a magyar nők elvárásait?
júl. 18. 17:28
 58/95 anonim ***** válasza:
100%
De azon miért vagy felháborodva, hogy a férfiak alsó 2-3%-a nem kelendő?
júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az alsó 2-3 % a tartozok 58 as. S kurvára éhes vagyok már, 12 éve éhezem. Nagyon elég már...
júl. 18. 17:33
 60/95 A kérdező kommentje:
Amúgy akiket nem érdekel a téma, meg van palijuk minek jönnek ide trollkodni?
júl. 18. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!