Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ahhoz hogy 18-55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz hogy 18-55 év között több mint 100 ezer fővel több férfi van Magyarországon mint nő? Hogy is van akkor hogy mindenkinek megvan a párja? Matematikailag lehetetlen hogy ebben a korosztályban minden férfinak legyen magyar nője!

Figyelt kérdés

Vagy járjunk 60-80 éves nőkkel?


Stat : [link]

[link]


Aki nem hiszi nézegesse.

A nők csak egy bizonyos életkor után lesznek többen, mivel a férfiak hamarabb halnak ugye.


júl. 18. 16:16
 61/95 anonim ***** válasza:
100%

57

Nem arról beszélek, amikor egymásba szeretnek egy ilyen nővel, és önszántukból összejönnek az illetővel.


Hanem arról, amikor ilyen nők szándékos hurcolászásáról, akár adás-vételéről álmodoznak egyesek, vagy ezeknek a burkoltan előadott verióik, amikor a nyomorukon nyerészkedve akarnák őket idecsalogatni a jobb élet reményében, aztán ha mégsem kérnek a csődtömeg incel valójukból, akkor meg visszatoloncolnák őket, mint valami kihajított, elhasznált terméket.


Emlékeztetlek, hogy azzal, hogy simán csak "behurcolják" őket, de nem kényszerítik őket semmire, akkor azzal nem lesz nektek jobb.

Ezeknek a nőknek is vannak érzékszerveik, látják, hogy rondák, undorítóak és mihasznák vagytok.

Még ha esetleg némelyikük először nem is, hamar megtudják, milyen a saját lábukon állni a nyugatias világban, rájönnek, hogy nem szorulnak rá senkire, megtanulnak bizonyos értékeket, és akkor pont ugyanúgy soha az életben nem nyúlnának hozzátok, ahogy az itteni nők.

Akkor meg jöhet a felháborodás, hogy takarodjon haza a színesbőrű kolonc, mit is képzel.

júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 A kérdező kommentje:

61: Amúgy azt miből sikerült leszűrnöd hogy undorító és mihaszna vagyok? Ronda az tényleg, micsoda meglepetés...


Azért vagyok undorító mert vágyom szeretetre, intimitásra, szerelemre?


Ezért? Ezért?

júl. 18. 17:40
 63/95 anonim ***** válasza:
80%
Tyűha, te az adott korcsoportban meglévő kb. átlag 1.5%-nyi különbségért picsogsz? 😄 Akkor nézegessél továbbra is statisztikákat, mi meg majd csajozunk helyetted.
júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
100%
Az jó dolog, hogy abbahagytad a piálást, Balázska. De talán ideje lenne munkát keresned, önállósodnod, és nem a nővéreddel eltartatnod magad. Majd ha legalább nyomokban hasonlítani fogsz egy férfira, akkor lesz nőd is.
júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:
64: Te meg honnan ismersz engem???
júl. 18. 17:45
 66/95 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ismer itt téged.
júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki, de én kijózanodva jöttem rá hogy szeretnék barátnőt, igazi, rendes életet. Lezártam az elmúlt 15 év ámokfutását.
júl. 18. 17:59
 68/95 anonim ***** válasza:
100%
"Lezártam az elmúlt 15 év ámokfutását" - a hülye kérdéseidből ítélve nem úgy tűnik.
júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 A kérdező kommentje:

A piálást lezártam, s nem is akarok többet inni.


"de én kijózanodva jöttem rá hogy szeretnék barátnőt, igazi, rendes életet."

júl. 18. 18:14
 70/95 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük a valóságot: a 18-55 év közötti férfiak egy része vagy meleg, vagy aszexuális, vagy képtelen a párkapcsolatra. Szóval a férfi lakosság nagy része kiesik a játékból eleve...
júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!