Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem visz el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz el randizni?

Figyelt kérdés

23l vagyok és ismerkedek egy 32 éves férfival, jól elvagyunk.

Kb 2 hónapja ismerkedünk. Volt már köztünk intim kapcsolat is.

Kb 2-3naponta keres és randizni sem vitt még sehova csak úgy találkozni szoktunk. Amikor keres és találkozót kér általában már este 9óra fele teszi, állítólag sokat dolgozik. Ha én keresem ritkán ér rá. De amikor együtt vagyunk tényleg nagyon jó, csak ezeket a dolgait nem értem.

Valószínüleg nem kedvel annyira engem mint én őt és nem akar semmi komolyat?



júl. 17. 22:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen “kapcsolatom”, igaz, akkor kb 19 éves voltam. A srác ugyanezt csinálta, csak este tali, akkor csok/tapi (én nem feküdtem le vele), ritkán keresett. Aztán meguntam.
júl. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Az egy dolog, hogy csak dugni akar,de úgy tűnik, hogy még van is valakije.
júl. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre tart és valószínű van is valakije.

Én is így voltam, butus és szerelmes, csak vártam a csodát aztán jött a pofon, hogy más nővel lakik együtt.

júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, édes 😅 Hát még nem esett le magadtól? Üríteni kellesz neki. Dobd ki.
júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Dugni vagy csak jó. Rl kell fogadni, ha másra nem.

Bocsi.



24/N

júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen tudtam, gondoltam én ezt hogy csak erre kellek csak volt bennem egy kis remény hátha több is lehetne ebben de hát ez van,én voltam a hülye túl sokat képzeltem ebbe az egészbe.

júl. 18. 11:55
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van szerintem is az elozo hozzaszoloknak.

Viszont ha ennyivel nem tudod lezárni, írd meg neki, hogy nem tudod hová tenni ezt az állapotot és olyan kapcsolatra vágysz ahol több minőségi együtt töltött idő van. Lehet kapcsol, de ne fűzz hozzá sok reményt.

júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem vagy a párja.
júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet ne válaszolj neki, ne vedd fel, ha hív
júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért nem "visz" el mert nem vagy a társa, csak a 23 éves dugótársa vagy. Az nem ugyanaz. Én se jelennék meg a szeretőmmel publikusan.

Amúgy valószínűleg nős, vagy 3-4 szeretője van egyszerre. Valószínűleg egy Chad.


38F incel

júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!