Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incelek ti mikor voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek ti mikor voltatok legutoljára randizni? Én 38 éves incel vagyok és decemberben, tehát fél éve.

Figyelt kérdés

jún. 21. 09:17
A kérdező szavazást indított:
1 hete
1-2 hónapja
Fél éve
Több mint 1 éve
Több mint 2 éve
Több mint 5 éve
Több mint 10 éve
11 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Már rohadt unalmas, hogy óránként ugyanaz a faszi kiír egy kérdést az incelségről.
jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
2012-ben voltam legutóbb. Nem sikerült jól.
jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2002-ben voltam utoljára tandíj.
jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, még sosem voltam randin.
jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
3 és azóta mi vagy, állami támogatás?
jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

"2002-ben voltam utoljára tandíj"



Azt Feri bacsi vezette be 2006-ban. 2002-ben meg nem volt :)



40F incel

jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Fideszes 40fincel jelentve
jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Maláj tigris miért Malajziában vagy miért nem támogatod Orbánt tigris??
jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Próbáljátok ki a geomaxot.

Egy nem fehér nő nem tudja, hogy a fehér nők számára rondák vagytok.

Így sokkal nagyobb eséllyel indultok.

Tapasztalat.

Én online abszolút semmi matchet nem kaptak fehér nőktől, de rengeteget ázsiai, afrikai nőtől.

Ilyen irányba gondolkodjatok, ne törődjetek bele a szexmentes életbe. Nem buli és nem is egészséges. Nem csak chadnek meg a csajoknak jár minőségi szex!

Egyenlőséget mindenkinek!

jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem tamogatok semmilyen magyarorszagi partot, regen MSZDP tag voltam, de azert hagytam ott, mert Izrael-seggnyalok.



"Próbáljátok ki a geomaxot"



Kiprobaltuk. Akkor jo, ha valami programozo/szoftverfejleszto csavo vagy, es minel fiatalabb. De arra vigyazni kell, hogy a csaladja ATM-nek fog nezni. Bangladeshi kollegaim amugy 15-16 evesen hazasodtak 13-14 eves csajokkal. 20 ev koruli szingli csajok csak elvetve vannak. Elvalt/ozvegy nok vannak elvetve, gyerekkel, de az ellenjavallt.



De azert neha lehet jot fogni, de mazli kell hozza. Sok csajt nem akarnak/tudnak kihazasitani, pl. van olyan, hogy a csaj gondozza a szuleit, es emiatt nem hazasitjak ki. Aztan ha a szulok meghalnak, akkor a batyja kihazasitja. De nemelyik ilyen csaj 50 koruli mar addigra. Korai 20-as csaj ebbol ritka. Illetve van olyan, hogy a csaj rossz hiru (ribi), es emiatt nincs keroje, vagy eljegyeztek, de a volegenye megpitakolta az eskuvo elott, mert "turelmetlenek" voltak a fiatalok, de valamiert le lett fujva az eskuvo, es emiatt nem tudjak kihazasitani. Aztan ha jon egy "tavoli" kero, es el lehet takaritani a csajt a falubol, hogy ne mutogassanak ujjal a csaladra, akkor igy lehet jo korban levo csajt szerezni. De ez nem tul surun fordul elo.



Szoval a geomaxxing se tul egyszeru, de a mai generacio annyi elonyban van, hogy tizenevesen is mar elottuk a net, nekunk meg butatelefonunk sem volt.



40F incel

jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!