Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen nem vállalnál be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balogh Bence 2019 kérdése:

Hány évesen nem vállalnál be már/még egy 38 éves férfit?

Figyelt kérdés
Azaz mekkora korkülönbség férne bele még nálad? 25 évesként randiznál egy 38 éves kollégáddal? 20 évesként? Na és 50 évesen egy ennyivel fiatalabb kolléga szóba jöhetne?
2020. jan. 8. 07:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
28 vagyok, randiztam kb ilyen idos emberrel, de nem lett belole semmi. Inkabb a korombelieknel maradnek. Nincs bajom magaval a korral, de altalanossagban a fiatalabbakkal jobban kijovok, szoval inkabb egy 25-30 koruli ferfi erdekelne, mint egy 30-40 koruli, ha csak ez alapjan kene dontenem.
2020. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Én max. 6 év korkülönbséggel tudnék párkapcsolatot elképzelni, akkor is, ha nálam idősebb férfi, és akkor is, ha nálam fiatalabb.


(Eddig 2 év volt a legnagyobb korkülönbség a férfi javára az eddig párkapcsolataimban, és 3,5 év, amikor a férfi volt a fiatalabb kettőnk közül.)

2020. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
29 voltam mikor megismertem a férjem. Ő akkor volt 39. Mi egy hullámhosszon voltunk, vagyunk. Most jön az első baba. Nekem mindig az egykorúakkal volt gondom. Túl gyerekesnek éreztem őket mellettem.
2020. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Én 26 vagyok, nekem a 38 már sok lenne, viszont 30-40 között simán ismerkednék 38 évessel. Persze, ez is változhat annak függvényében, hogy milyen a személyisége, mennyire tartja karban magát, mennyire fiatalos, satöbbi, de alapvetően egy 38 éves férfiról már feltételezném, hogy van családja, csak elvált, nekem meg amíg nincs hasonló hátterem, erre pont nincs szükségem, én szeretném az esküvőt, az első gyerek izgalmát, az első közös lakásvásárlást úgy átélni a párommal, hogy az neki is első és ugyanúgy izgalmas, mint nekem.
2020. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Én 36 éves vagyok, de nem randiznék 38 évessel, mert még gyermeteg gondolkodásúak. Inkább 50 körülivel.


De látom te úgyis friss csirkére hajtasz.

2020. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

20 évesként dehogy, jó ég.

25 sem. (24 vagyok). 30tól már igen.

2020. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
26 éves vagyok, el nem tudom képzelni... Talán 30-32 évesen, akkor már látom, mi lesz belőlem 40 éves koromra és milyen párt akarok. De most ha nem is lenne párom, biztos, hogy nem mennék 30 fölé. Ismerem a forgatókönyvet, ő olyan, amilyen, én meg mire annyi idős leszek, mint ő, mást akarok és kevés lesz valószínűleg. Ami a huszonx éves énemmel jól kijön, az a 30-assal csak akkor fog, ha velem együtt él vagy korban nincs szakadék. Egy harmincasnak meg a húszas társaságom szerintem nem nagy élvezet... 18 évesen is ez volt egy 30-assal.
2020. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Amikor 38 volt a férjem, én 27 voltam, akkor voltunk együtt 9 éve. 😊 Sosem okozott gondot a korunk. Fiatalabbal nem tudnék mit kezdeni.
2020. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
45 körül már szóba jöhetne,addig csak fiatalabb pasik kellenek.
2020. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok nő de ha az lennék akkor nekem 20+ évesen max 5 evvel idősebb férfi lenne a max! Valószínűleg 25 évesen már komoly kapcsolatban lennék régóta (meg most sem vagyok annyi 😂😅)

De ha véletlen nem akkor is max az ilyen 28 évessel randiznak

Ha fiatalabb lenne akkor is max 3 év korkülönbség

2020. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!