Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen nem vállalnál be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balogh Bence 2019 kérdése:

Hány évesen nem vállalnál be már/még egy 38 éves férfit?

Figyelt kérdés
Azaz mekkora korkülönbség férne bele még nálad? 25 évesként randiznál egy 38 éves kollégáddal? 20 évesként? Na és 50 évesen egy ennyivel fiatalabb kolléga szóba jöhetne?
2020. jan. 8. 07:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó, látom nagyon bele élted magad a női párkapcsolatok rejtelmeibe meg a férfiak életkorára tekintettel való párválasztási szokásokba, de a kérdező kifejezetten nők véleményére volt kíváncsi!!!Nem elméletbeli transzneműekére!!


Most az a válasz mennyire ad releváns értéket, hogy ha te nő lennél mit csinálnál és mit nem??

Olyan mintha arra a kérdésre hogy "Férfiak,ti hány éves kortól jönnétek össze egy milffel?" oda írna egy csomó nő, hogy "ha fêrfi lennék akkor xy...blablabla"

🤦🤦🤦

Oksa, de nem vagy az!! Ki nem szharjha le hogy te mit csinálnál feltételes módban??

Ha nő lennél, akkor lehet hogy így tennél. De honnan tudod pontosan? Voltál már valaha nő? Ha nem, akkor mégis miből következtetsz arra, hogy így járnál el?

Honnan tudod, hogy mekkora korkülönbséget részesítenél előnyben??

Meg eleve ezen nem kell gondolkodnod, hiszen úgyse számít! Nem vagy nő!!

Ha molylepke lennék ,lehet hogy rákuláznák a nagymuter őskori kabátjára a szekrényében, meg órák hosszat párzanák az éjjeli lámpa körül.

Lehet hogy a barna foltos nőstényekkel közösülnék, de lehet hogy a szürkékkel. Lehet hogy fiatalabb egyedekkel, de lehet h idősebb milfekkel. Ha nőstény lepke lennék,lehet hogy 128 petét raknék le, de lehet hogy 50 után már kapnék cSOKK-ot. Nem tudhatom hisz nem vagyok molylepke!

Meg eleve az én válaszom milyen értékkel szolgálna egy botanikus molylepke tanulmányozása számára??? Az én válaszom alapján általánosíthatna egy viselkedésmódot az összes molylepke egyedre? Csinálhatna reális statisztikát 50 emberjelölt feltételes lepkeéletmódja alapján?? Kötve hiszem.

Tehát kedves utolsó, a válaszod semmilyen

érdemben felhasználható visszahatással nem rendelkezik!

2020. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
20 éves vagyok, nálam szóba jöhetne természetesen, mivel ezzel a korosztállyal szoktam ismerkedni. (Üzenetre nem válaszolok!)
2020. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

11-es nyugi a végen mehetsz tetanuszra annyira meg veszel itt nekem 😅😂 amugy meg egy ember és egy MOLylepke közt oriási a különbség... az meg a masik hogy nem is élnek annyit hogy rá tudnál kakilni a nagymuterod kabátjára 😅😂 az meg a masik hogy mivel csak egy elméleti választ tettem fel a kérdező alapvető elméleti kérdésére mivel mindenkinek meg van a saját szemszöge így lényegtelen idegenek szemszögéből kérdezni mivel ezt csak a kiszemeltje tudja megmondani igy maga a kérdés is tok felesleges!

Amugy meg ha no lennék pont igy viselkednek 😂🧐😬 tudod az ELVEK és az ÖNÉRTÉKELÉS az főként a neveltetésből ered... a maradék meg saját tapasztalatok... sosem csináltak a szüleim olyant hogy komplexusom legyen... igy nyilván lányként sem alakult volna ki apa-komplexusom... hogy évtizedekkel idősebb pótaput vigyek haza...😬😏

2020. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Egy 25 évesnek egy 38 êves mióta számít pótapunak?
2020. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
13 év azert már annak számit csak szólok!! Lehet hogy te vagy a te szüleid közt ennyi volt a különbség de ez nem mentség arra hogy ez egy pszichológiai betegség! Amit egy trauma váltót ki!
2020. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Normális elméjű ember a saját korosztalyabol válogat plusz minus 5 év!

Lehet mondani azt is hogy a lányok eretebbek meg a stb marhaságot de csak annyival eretebbek hogy korábban besegítenek otthon! Míg pszichológiailag nem idősebbek a kortársaiknàl! Szoval egy 5+ évnél idősebb egyénnel való kapcsolatban szépen lehet látni azt a különbséget nem csak a kapcsolat elején hanem a kapcsolat végen is idősebb korban amikor az egyik már trottyos papa lett mig a nő mindig fiatalos kimozdulos de a papa meg már palackkal lélegzik 😅

Akinél ez megis mukodik nyilván (nem mukodik) csak el viselik mert a lanynal egy apa figura lép be mig a férfinél valószínűleg pedofilizmus jelei mutatkoznak meg valamint az a tény hogy a saját korosztályában nem tudott boldogulni ez is hozzátett hogy na jo akkor menjünk a 18-25 közötti lányokra akik sokkal jobb színben látnak engem mert igazából nem vagyok olyan jo színben...

ennyi erővel én is ossze allhatnek egy 14 eves kislánnyal közben én meg 21 vagyok de kosz még ha sosem szexelnek akkor sem 😅😂 (törvényileg minden okes...) de egyrészt nem jó etikettileg az meg a masik hogy egy 14 de még egy 17 is azert eleg gyerekes hozzam + biztos vagyok benne hogy egy szellemi/inteligencia szinten sem vagyunk

2020. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 megnézném én azt a pszichológust/pszichiátert, aki pedofilnak bélyegezné a 34 éves férjem, mert 7 évvel (technikailag 5+ éves korkülönbség, ugyebár) vagyok nála fiatalabb. A pedofília kifejezetten a serdületlen gyerekek iránti szexuális vonzalmat jelenti, a korkülönbség önmagában nem lesz pedofília. Egy nőies 14 évessel kikezdhetnél (megjegyzem, legális is lenne, csak morálisan elítélendő), nem lennél attól pedofil.
2020. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolso kérlek olvasd el még egyszer! Azt írtam annak a jelei mutatkoznak! És nem csak azt jelenti hogy fejletlen szexualis testtel rendelkezik hanem azt is magába foglalja hogy a mentalitása még olyan mint egy kislányé! És igen azaz én hibám hogy azert nem tettem hozza hogy azert egy 25+ eves egyénnél már az elme rendesen kifejlődött

Szoval egy 27 és 34 évesnél valószínűleg nincs akkora probléma mint a kérdező esetében (20-25 és 38!) persze az sem a legjobb ha egy 50-60 eves és egy 30 eves kerül egybe!

De például az valamivel nagyobb gond ha ugy történt az egész hogy te voltal 20 ő meg 27... de gondolom úgy történt… (+ - 1-2 év)

Meg persze a legtöbb pszichológus nos oke de azert a pszichiáter teljesen más ők jobban jártasak a diagnózis felismerésében de azert az sem mindegy hogy mennyire szakképzett... az meg a masik hogy sokan le kaksizzák az apakomplexust mert meg találja a nő az apa figurát ezért nem fognak mar szorongani 😅🧐😬 max akkor mikor kiderül hogy hoppá ez meg sem mukodik... lehet ez 1 honap de akar 10 év is amikor mar fizikailag is fellépnek nagyobb különbségek!


És valószínűleg egy szakképzett orvos is ezt fogja mondani ha kiteristesz neki mindent hogy milyen volt az apaddal a kapcsolatod és hogy a mostani parodban mit szeretsz mi a legjobb benne milyen a személyisége...

valószínűleg a te esetedben nagyon hiányzott az apa jelenléte mikor megismerkedtél a mostani paroddal akinek egyes tulajdonságai majdnem olyanok mint az apádé volt... mondhatni azok a dolgok ahogy issza a sört amilyen ételeket szeret az oltozkodese is gondolom hasonló

2020. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Drága öreg barátom van egy rossz hírem. Én huszonévesen tuti nem álltam volna össze egy szottyadt tökű öregedő palival. Ezt gondoltam a 38 évesekről akkor. Most, hogy 34 vagyok, meglepetésemre sok nálam fiatalabb pali írogat rám Facebookon. Ráadásul úgy, hogy van 2 gyerekem és párom, amit nem titkolok. Bocs, de lehet most sem 38 évest választanék, ha nem lenne párom. Sógornőm 33, 22 éves párja van 2 éve. Jövőre házasodnak.
2020. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!