Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hülyének gondolnátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hülyének gondolnátok azt a férfit, aki évente több százezer forinttal támogatja az állatmentőket, állatkórházakat?

Figyelt kérdés
A napokban például az ausztrál bozóttüzek kapcsán támogatott egy szervezetet egy nagyobb összeggel.
2020. jan. 6. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha lenne pénzem akkor előbb az embereket támogatnám akiknek odaveszett a háza.
2020. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheti, akkor miért ne? Én sokat keresek és rendszeresen adományozok ilyen célokra, bár mondjuk erről nagyon kevés ember tud, sose szoktam reklámozni.
2020. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%
Simán. A nők azt várják, hogy ŐKET támogassák havi nettó 800-900E Ft-al és ne várjanak el érte cserébe semmit. Se szexet, se párkapcsolatot, semmit!
2020. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as ha olyan not fogsz ki akkor persze csak az a probléma hogy igy is van a nagy a világon annyi sikeres szép és okos no aki megáll a lábán es jóval többet keres mint a legtöbb férfi magyarban! 😅😂 tudod ha mar sikeres jóképű fit sportos intelligens vagy akkor nem art az olyan nőkkel ismerkedni akik szinten tudnak maguknak venni egy kávét reggelire...

az meg a masik hogy kérdező ha megteheted akkor szerintem minden embernek kötelessége lenne! Nem csak az állatokat hanem mindent segiteni mert sajnos a politikusok nem segítenek másokon! Az átlag embernek kell jobba tenni a világot! (Meg oke en elhiszem elnöknek is nehéz lenni de azert igy is nagyon sok pénzt sikkasztanak el és nem csak a magyar állam hanem mindegyik! Mert valljunk be Magyarországnak olyan földjei és olyan termékei vannak amik szinte sehol máshol a világban nem található meg! Még is a gazdaság a béka segge alatt van!)


Szoval igen egy csomó no szereti az ilyen segitő jotekonykodo férfiakat azonban ez nem helyettesíti az alap tulajdonságaidat!!!

Azaz fizikum sportosság higienia apoltsag stilus és ami fontosabb belső értékek!!!

Mivel fel tetted ezt a kérdést igy nyilván nincs sikered a nőknél... mert ahogy írtam ez csak egy nagy plussz! Az alap értékeket nem tudja pótolni!

2020. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha nem milliomos, na, akkor hülyének nézném.
2020. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám hülyének sőt támogathatnánk akkor együtt ugyanis én is rendszeresen adományozok nagyobb összegeket állatmentőknek és a kutyám maga is mentett. :)
2020. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolnám annak, de ennyi pénzt nem adnék oda a semmibe úgy, hogy nem látom a nyomát sem. Akkor inkább támogatom a szüleimet...
2020. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Mivel ma sokan csak a népszerűségük növelése miatt "szeretik" az állatokat, ezért szerintem tartanék ettől az embertől.
2020. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Azt hinném hogy nem normális az értékrendje. Ha rászoruló családokat támogatna akkor OK.
2020. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Emiatt önmagában még nem, de ha világgá kürtölné gyakorin, hadd tudja mindenki, akkor már annnál inkább.
2020. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!