Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem visz el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz el randizni?

Figyelt kérdés

23l vagyok és ismerkedek egy 32 éves férfival, jól elvagyunk.

Kb 2 hónapja ismerkedünk. Volt már köztünk intim kapcsolat is.

Kb 2-3naponta keres és randizni sem vitt még sehova csak úgy találkozni szoktunk. Amikor keres és találkozót kér általában már este 9óra fele teszi, állítólag sokat dolgozik. Ha én keresem ritkán ér rá. De amikor együtt vagyunk tényleg nagyon jó, csak ezeket a dolgait nem értem.

Valószínüleg nem kedvel annyira engem mint én őt és nem akar semmi komolyat?



júl. 17. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Azért nem visz el, mert nem akar tőled semmit a néhai dugáson kívül. Nem érsz neki annyit, hogy randizni vigyen, elég neki, ha néha megdug, amikor neki jó, téged egyébként nagy ívben leszar. Sosem fogom megérteni, miért mennek bele ilyen helyzetekbe nők, miért jó ez nekik, vagy miért éri meg nekik, ha ennyire hülyére veszik őket.
júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Ha szeretne komolyabbat tőled akkor arra is lenne ideje, hogy minőségi időt töltsetek együtt el. Kár ezet tovább szépíteni vagy mellébeszélni.
júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Mert sokat dolgozok :(

Este a legjobb dugni…

A kajalas meg….mentel mar ugy haza hogy ne lett volna valami meleg a gyomrodba :(

Mindig csak a panaszkodas

Na megyek dolgozni

Csa

32F

júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy valójában házas.
júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Téged jól átejtett az ember! Biztosan egy nagydumás fasza csávó, s ez elég is volt neked. Tessék, akkor ébredj fel az álomból: csak kihasznált!
júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, elhagytam.

Csak szexet akart, csak este ért rá , ez is nagyon sokat dolgozott, vártam vártam de soha nem volt normális randink.

júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Jaj, hát hogy találtad ki?! váooo, talán nem nagyon érdekled? Óha. Talán ezt azelőtt kellett volna kitapogatni, hogy szexelgettél volna vele. Nyilván már nem akar randizni. Ennyi kell belőled...
júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Kezdd el leszarni. Ha ír, ne válaszolj azonnal és ne érj rá mindig, te is "dolgozz sokat". Ha észreveszi magát és elkezdi jobban odatenni magát, akkor nyert ügyed van. Viszont ha nem kezd el jobban menni utánad, akkor jobb is, hogy nem pazarlod rá az idődet.
júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled járni, nem akar a kedvedben járni sem, szexpartnernek tekint, nem leendő társnak, különben jobban odatenné magát.
júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akarja, amit a kezdetektől nyújtsz: amikor neki jó, dugtok egyet. Ennyi. Vond le a következtetést.
júl. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!