Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randizni egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randizni egy lányt, nagyon jól éreztem magam vele, még nem történt se csók se semmi, elhívtam egy másik randira, és igent mondott, és azóta nincs kedvem mással ismerkedni, ez normális?

Figyelt kérdés

Alapvetően egyszerre több lánnyal szoktam ismerkedni Tinderen, szombaton találkoztam onnan pár nap ismerkedés után egy lánnyal, nagyon jól éreztem magam, és szerencsére Ő is.


Ma elhívtam egy második randira, amire igent mondott.


Viszont azt vettem észre, hogy az első randi óta egyszerűen nincs kedvem más lányokkal ismerkedni, nincs kedvem senkit jobbra húzni, nincs kedvem másnak írni, ez normális?


Szerintem nem kéne ennyire ráfüggnöm erre a lányra mert csak elfogom rontani az egészet.


Mindenesetre nekem furcsa érzés, hogy nem jöttem még össze vele, de már nincsen kedvem rajta kívül senkivel beszélni, és szinte törvényszerű, hogy ilyenkor fog pofára esni az ember, mit tegyek szerintetek?


tegnapelőtt 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Pont hogy ez lenne a normális! Nem kell megvárni azt, hogy hivatalos legyen a kapcsolat. Minek ismerkednél tovább, ha ez a lány az, aki mellett a többi nem érdekel? Szerintem tök jó és nagy dolog, hogy ezt így kimondod és hidd el, nagyon is férfias ha a többi érdektelent kioffolod.
tegnapelőtt 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
tegnapelőtt 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Kezdesz szerelmesedni. Az nem baj. Hagyd, hogy sodorjon az ár, már ami a szívedet és a megérzéseidet illeti. Racionalitást majd később.
tegnapelőtt 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy ez teljesen oké így! Az lenne a fura, ha közben mással is ismerkednél, mert az azt jelentené, hogy ez a lány nem az igazi számodra.

Sok sikert!

tegnapelőtt 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ess pofára, de ezzel jár a szerelem. Legalább beszélgetsz, nem online töltöd az időt. Gyűjtsed a tapasztalatokat, és ne félj megélni az érzéseidet.
tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!