Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális férfiak szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális férfiak szerintetek ismerkednek fitness teremben manapság? Lehet ott komoly kapcsolatot építeni vagy azt nem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én nőként oda edzeni járok. Arra koncentrálok. Viszont most megkörnyékezett egy férfi, aki szimpatikus. Viszont az jutott eszembe, hogy aki így és itt ismerkedik, az esélyes, hogy nemcsak engem környékezett már meg ott. Vélemény?

2022. máj. 31. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol lehet komoly kapcsolatot kialakítani, nem helyszíntől függ. És ha másokkal is ismerkedett, az miért baj? Az ember jó esetben másoknak is tetszik. Meg mi lenne a kihívás abban, ha csak neked jönne be?
2022. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van ha mást is megkornyekezett volna már ott.


Akkor nálad kizáro ok az ismekedesre:

A buszon

Iskolaban

Vonaton

Munkahelyen

Tarskeresőn

Utcán

Boltban


Ami szoba johet az a hegytető.

Sok sikert

2022. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárhol lehet ismerkedni, nem feltétlenül jobb vagy értelmesebb az az ember, aki bizonyos helyeken ismerkedik, bizonyos helyeken meg nem. Max. arra érdemes odafigyelni ilyenkor, hogy mégis milyen stílusban, hogyan ismerkedik - mert konditeremben azért megfordul pár olyan férfi, aki csak női popót bámulni megy be és csak a tested miatt akar ismerkedni... az ilyeneket érdemes kiszűrni.
2022. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Másik 99 kérdésnél mwg pont azt mondják, hogy interneten kívül...edzőtermek...stb stb.


Bárhol lehet.


De úgy látom lassan az égvilágon mindenhol találnak majd az emberek valami kifogást arra, hogy miért nem....

2022. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ne aggasszon, ez egy jó szűrő, hogy olyan emberek járnak oda, akik igényesek a kinézetükre. Ahogy te is az edzésre koncentrálsz, megnézheted, hogy ő is komolyan veszi-e az edzést. Amennyiben igen, akkor nem csak csajokat bámulni ment oda. Egyébként pont jó határhelyzekekben megismerni a másikat, edzés után fáradtan, mert ha akkor szimpatikus, akkor talán máskor sem lesz gond vele.


Szóval ha neked bejön ne szorítsd korlátok közé magad, inkább örülj a szerencsédnek.

2022. dec. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!