Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness 5 Savoya terem tapaszt...

Fitness 5 Savoya terem tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig 2 fitness 5-ba voltam, abba pont nem. De ezek jol felszerelt nagy termek. Szerintem teljesen korrekt.
2022. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs sznob vendégkör, Meg ilyen koxi maxi személyi edzők?
2022. jan. 1. 16:25
 3/7 anonim válasza:

Ilyenek bárhol előfordulhatnak...

(Pl én egy kisebb terembe járok, de ott is vannak, akik szabályos robbanással hajítják le a súlyokat.)

2022. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó terem, elég nagy, és sok gép is van, viszonylag nincsenek annyira sokan. (Legalábbis amikor én szoktam járni este 7 után).


A vendégek semlegesek, de nyilván nincs meg az a családias beszédes légkör, mint egy kisebb teremben. Mindenki bemegy és végzi a dolgát.


Egyetlen negatívum, hogy nem állítható a fekvenyomó pad, képtelenség rajta normálisan fekvenyomni. Én büntetném aki egy ekkora terembe ilyen gagyi sz*rt vesz.

2022. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barmelyik edzoterembe mesz, elofordulnak koxosok, dilerek, maffiozok, kiabálók stb stb. Bedugod es fuledbe a zenét es nem veszel roluk tudomast. Ennyi.
2022. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt vágom, csak azért van olyan terem, ahol ezek nagyobb arányban vannak, mint az átlag emberek (pl scitec gold, flex, mecca)
2022. jan. 2. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Scitecbe joarcok jarnak 💪😀 Am egyszerubb ha veszel egy napijegyet es meglatod
2022. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!