Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy alacsony duci férfi nem a szép csajt válassza hanem a dagit és rondábbat?

Figyelt kérdés
A csaj mások szerint is szép sokan odavannak érte írt ennek a dagi pasinak de azt írta hoy már van bnője(kb 3 hónapos kapcsiról van szó)
júl. 15. 19:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

#6 De az, hogy te bele szerettél a te a problémád nem az övé.

Egyébként mi az, hogy ronda? Ki szerint az? Szerinted? Ha ő együtt van vele akkor neki nyilván tetszik. De bőven lejött ebből a pár mondatból amit ide böfögtél, hogy miért nem téged választott. Egy végtelenül önző, nagyképű pics@ vagy akit magadon kívül semmi nem érdekel, láthatóan még a "szerelmed" érzései, véleménye sem. Az meg, hogy dagi... kinek a pap, kinek a paplan. Mellesleg neked is egy duci férfi tetszik most, nem?

Még egy utolsó kérdés: ha hozzád oda megy egy jobb pasi mint az aktuális párod, te csak úgy dobnád őt?

júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
olyan videoja van fent a nőjének facen hogy gyerekeknek való gyerekvárba ugrál szted? elég komolytalan dolog
júl. 15. 20:28
 13/27 A kérdező kommentje:
nemtudom dobnám e szerintem nem
júl. 15. 20:29
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

#13 akkor miért lep meg, hogy ő sem dobja az övét ha ellenkező esetben te sem tennéd?

#12 valóban annak tűnik de ez így kontextus nélkül teljesen érdektelen információ.

#11 voltam

júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit infantilisnak tunsz.
júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

"de belészerettem"


És? Neki ahhoz semmi köze. Te problémád.

júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
Te amúgy hány éves vagy kérdező? Mert kb. olyan 13 éves unatkozó kis gyereknek tűnsz, aki felrakott egy értelmetlen kérdést...
júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
37 vagyok
júl. 16. 09:22
 19/27 anonim ***** válasza:
59%
És 37 évesen még mindig nem esett le, hogy az emberek fő szempontja a párválasztásnál nem a külső? Persze fontos a külső vonzalom de azok közül akiknél megvan ez, nem azt fogod választani végül aki a legjobban néz ki, hanem aki belsőre is a legközelebb áll hozzád. Ezt tök jól alá támasztja, hogy a kapcsolatok nem azért mennek tönkre mert az egyik fél hirtelen ronda, hanem mert tesz valamit amit a másik fél nem tud elfogadni, vagy nem tetszik valami a másik viselkedésében. Azt hittem, valami 20-as éveid elején járó csaj vagy de hogy 37 évesen még mindig ezen a szinten vagy... hát eszem megáll
júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
jó de régebben bejöttem neki ez tuti. Akkor viszont nekem ő nem jött be valamiért.
júl. 16. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!