Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy alacsony duci férfi nem a szép csajt válassza hanem a dagit és rondábbat?

Figyelt kérdés
A csaj mások szerint is szép sokan odavannak érte írt ennek a dagi pasinak de azt írta hoy már van bnője(kb 3 hónapos kapcsiról van szó)
júl. 15. 19:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy mások oda vannak érte, az nem teszi kötelezővé a dagi pasinak, hogy azonnal barátnő cserét hajtson végre csak azért, mert a mindenki által körül rajongott punci vakkantott neki egyet.
júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ez nem így volt évekkel ezelőtt nem jött be de most megtetszett. Sokak szerint nem is jön be most sem nekem csak az érzést akarom megélni valakivel.
júl. 15. 19:42
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
A világon az emberek nem azért élnek, hogy te az aktuális kedved szerint ide-oda rángasd őket. Ideje felnőni kérdező. A pasit meg hagyd békén. Nem szarsz illatosabbat a barátnőjétől te sem csak azért mert menőbbnek tűnik a külsőd.
júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Éld meg valaki mással. Problem solved.
júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Mert van barátnője, akit szeret. Ilyen egyszerű. Miért cserélné le valakire, aki esetleg szebb (vagy mégsem), viszont semmi garancia, hogy működne köztük bármi is, amikor van egy barátnője, akivel igen.


De ha nem értenéd. A kutyádat sem cseréled le, mert láttál egy szebbet.

júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
de belészerettem
júl. 15. 20:01
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Mer az pasztyol hozzálya-e.
júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a gyereke anyja is át*ta a fejét az előző nője is. Az előző nője tényleg szép volt. Ez a férfi évekig egyedülálló volt és most lett bnője szerintem alábadott az igényeiből.
júl. 15. 20:09
 9/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok kezdeményező fajta régebben nem mertem lépni
júl. 15. 20:15
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Vagy megnövekedtek az igényei, elvárja, hogy a párja épeszű legyen.
júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!