Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek vele? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Következő a szituáció, egyetemi oktatómmal nagyon jó viszonyban voltam és vagyok. Elhívott, randevúra.

A probléma hogy igent mondtam és nem gondoltam bele hogy a következő 4 évben (8félév) még több órát ő fog tartani és nem tudom kikerülni.

Most mint tegyek..? Nagyon gáz?


júl. 14. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9

Hát figyelj, ha neked belefér egy ilyen viszony, akkor hajrá, szerintem megvan ennek is a szépsége / izgalma.

De arra ne nagyon számíts, hogy te leszel a nagy ő, akivel kertes ház és hosszú szőrű kutya...

júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tuti komolyat akar minden ember, aki randira hív minket :) Ez nem igaz.

Szerintem naív vagy, és nem tartod eléggé fontosnak a jövődet. Szerinted ha nem sülnek el a dolgok jól, akár pár hét vagy hónap múlva, akkor mi lesz? Kínszenvedés lesz az egész suli esetleg? Neked a tanulmányaid csak szórakozás?

Lemondani bármikor le lehet egy randit, ha ezt szeretnéd....

Ha teljesen oda vagy a csávóért, és kipróbálod, vedd számításba és ne utólag rinyálj, ha esetleg elcseszed ezzel a tanulmányaidat ezen a helyen.

júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy ő mit szeretne nem tudom. Én komolyan kedvelem őt, nem érdekből mennék el vele. Miután igent mondtam döbbentem rá hogy kívülről ez milyen furcsán is ki nézhet. Most már kínosnak érzem vissza mondani és nagyon félek.
júl. 14. 13:07
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem Ezrának hívják véletlenül? :D
júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem.


Nem is hallottam még ezt a nevet.

júl. 16. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!