Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek vele? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Következő a szituáció, egyetemi oktatómmal nagyon jó viszonyban voltam és vagyok. Elhívott, randevúra.

A probléma hogy igent mondtam és nem gondoltam bele hogy a következő 4 évben (8félév) még több órát ő fog tartani és nem tudom kikerülni.

Most mint tegyek..? Nagyon gáz?


júl. 14. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Ne fogd vissza magad!
júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Inkább nem,csak egy újabb strigula leszel
júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy össze akar jönni veled? :D

Szerintem baromságot csinálsz, és a pasi (?) se százas, ennyi nincs benne, hogy alá fölérendeltségi viszonyban nem kezd el szexualizálni.... nevetséges.

júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Rejtett kamera, megbuktatod, és a jövőben garantáltan nem ő fogja tartani az óráid.
júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3: randi szerintem azt jelenti hogy többet szeretne tőlem (igen, a pasi az oktató)


4: nem teljesen értem amit írsz

júl. 14. 09:36
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

"4: nem teljesen értem amit írsz"


Tanár-diák kapcsolat még ha életkor szerint nem törvénytelen is, mindenhol tiltják az etikai kódexek. Ha kiderül, fegyelmi eljárás, majd azonnali hatályú elbocsátás lesz belőle.


Én csak azt kommentáltam, hogy ha akarod, ezt magad is meggyorsíthatod.

júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi oktató alatt mit értünk? Tanár vagy csak egy mesterszakos diák, aki tart néhány órát? Azért nem mindegy.
júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lemondanám a randit avagy visszautasítanám a közeledését. Ő az állásával is jászik, valószínűleg kihasználja a diákokat, akik felnéznek rá.
júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7: tanár (doktori fokozata is megvan, nem tudom a pontos megnevezést, adjunktus talán), előadást és gyakorlatokat is visz, nem is keveset
júl. 14. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

csak egy újabb kiscsaj leszel a sorban most végzett az akit 4 évig huzogatott és kell egy új.


teljesen függő leszel tőle mert el fogsz kényelmesedni mert egy dugással minden tárgy meglesz amit ő tart. ha pedig rájössz hogy nem akarsz minden héten egy vén f@szt oboázni akkor meg nem fog engedni mert buktatni fog. ez csapda helyzet.

júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!