Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ha összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, ha összejönnétek egy gazdag férfival, és egy hosszabb idő után bevallaná hogy semmi sem az övé, csak próbára akart tenni titeket, mit tennétek? És utólag feleségül kérne titeket.

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szakítanék vele. És nem azért, mert nem gazdag, hanem mert átvert.
2018. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha singli lennék-de nem vagyok-még örülnék is neki, mert egy gonddal kevesebb, és írígy némberekkel is kevesebb, akik lesik a másik ember lépéseit ilyen helyzetbe.


Viszont amilyen nagydobra tudnám verni, hogy templom egérkéje, olyan nagyra, és másnap már ünnepelném, hogy az az ócska háttér lotyóktól megszabadítottam a kapcsolatunkat:D

2018. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Jobban szeretnem, ha osszejonnek egy szegeny ferfival aki kesobb bevallja, hogy csak tesztelt, mert amugy gazdag :D:D


Amugy meg engem nem izgat, hogy mennyi penze van, en a sajat penzemet akarom, hogy nekem legyen, ne a pasimnak. Nem fogok kunyeralni es szexxel fizetni.

Ugyigy nem erdekel, ha egy pasasnak szuper kocsija van. Nem az enyem es nem hiszem, hogy engedne vezetni, ugyhogy nem szamit.

2018. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Szakitanek. Gond nelkul tud hazudni, kepmutatni hosszu ideig is.
2018. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Tehát bevallaná, hogy elsőre egy pénzéhes lotyónak hitt, aki csak a pènze miatt jön vele össze. Minek kér meg?

Szerintem csak kiröhögném és ott hagyom. Pont lexarom, hogy ezek után mit gondol, mert eddig se a legjobbakat feltételezte.

2018. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen próbatételek, játszmázás meg hazudozás a párkapcsolati viselkedés legalja. Aki egy ekkora szintű átverés után a párjával maradna, és meg tudna bízni benne, az abszolút nem tiszteletre méltó, hanem birka.


A kísérletednek egyébként még értelme sincs, kérdező. Ha a férfi alapból nem gazdag, akkor már a kezdetektől adott, hogy a nő nem pénzéhes, és nem csak a nemlétező vagyona miatt van vele. Úgy lenne értelme ha egy gazdag tettetné, hogy szegény, és a szegénysége ellenére is összejönne vele a nő, de még ez is határeset szociopata színjáték lenne.

2018. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Azonnal szakítanék, de nem a pénz miatt. Aki ilyen játszmázásra és hazudozásra képes a kapcsolatunk elején, semmi jót nem várnék később tőle. Nem tudnám tovább tisztelni, mint ember.


Ha attól fél, hogy a pénze miatt vagyok vele, akkor inkább tagadja le és mutasson átlagos anyagi helyzetet. Majd, ha komolyra fordul inkább akkor vallja be az igazságot.


A férjem munkanélküli volt, amikor összejöttünk és nem tudtam a vagyoni helyzetéről sem semmit. Ő sem kötötte az orromra, hogy mivel rendelkezik, nagyon helyesen. Én sem az övére. Amikor látta, hogy nem a pénz érdekel, akkor mondta el.

2018. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Másrészt milyen beteg lelkületű ember az, aki a vagyonával akar feleséget szerezni? Azzal, csak egy ócska lotyót lehet szerezni, nem rendes feleséget. Mondom ezt nőként. Néha a férfiakat sem értem elmennek felvágva csajozni, utána meg csodálkoznak, hogy csak a piócák tapadnak rájuk. Akinek csak a felszín, a külcsín számít és azt mutogatja, pont olyan ember kezd vonzódni hozzá, mint ő maga. Ugyanez nőként pepitában, amikor kipakolják mindenük és csodálkoznak, hogy csak szexre kellenek a férfiaknak.
2018. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Balázska hogy megy a meló? Süthetsz már krumplit?
2018. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakit nem ismerek nem megyek hozzá. Már pedig, aki ilyen volumenű dolgot el tud rejteni, azt tuti nem ismerem igazán. Hosszú távon ez kiderülne. Ha rövid távon vallja be akkor pedig képen röhögöm és ott hagyom, hogy játsza a gyermekded játékait egy hasonló szintű emberrel és ne velem. Ennyi.
2018. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!