Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ha összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, ha összejönnétek egy gazdag férfival, és egy hosszabb idő után bevallaná hogy semmi sem az övé, csak próbára akart tenni titeket, mit tennétek? És utólag feleségül kérne titeket.

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék vele. Én sem játszmázok, hazudozok, és elvárom, hogy ő se tegye. Nem tudnék megbízni benne ezek után, és azt sem fogadnám el, hogy már eleve azt feltételezte rólam, hogy pénzéhes vagyok, aki csak a nem létező vagyona miatt akarna vele lenni.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetbe kerüljek valaha is, mert olyan emberrel nem is ismerkednék, aki annyira selejtes, hogy az egyetlen értékelhető tulajdonságának azt tartaná, hogy gazdag, vagyis annak hazudja magát. Mégis milyen lehet egy ilyen ember személyisége?

2018. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hazugságra épült volna addig a kapcsolatunk, ezért szakítanék, mivel ki tudja, hogy miben hazudott volna még.
2018. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
De jó, az egyetlen voltam aki bevállalta volna a fiktív figurát:DD
2018. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Semmit nem tennék. Ha szeretem annélkül is fogom szeretni ennyi. Ez nem egy hatalmas hiba ha valaki ilyen taktikával keresi az igazit.
2018. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám. Nem tudnék szabadulni a gondolattól, hogy ha könnyedén hazudott ilyen dologban, még mi másban hazudhat.
2018. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, egy ujabb nick?
2018. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szakítanék vele. Átvert, és utána még menjek hozzá? Dugja a gyűrűt a...... oda. :D

Mondjuk eleve nem vonzanak a gazdag pasik, vagy bűnözők, vagy nincs szabadidejük és stresszesek nonstop, egyiket se kérem.

2018. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynàm, kellene a francnak. Ha ebben hazudozott, megtehette vagy megteheti màssal kapcsolatban is. Semmi kedvem mindig azt vizsgàlgatni, hogy épp mikor hazudik és mikor mond igazat.
2018. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Flan ***** válasza:
Nem tudom melyik ember nem jár utána a leendő férjjelölt hátterének? Rokonok,barátok,tesók látogatásánál egyszer sem bukna ki? Nem tudom,de az az igazság,hogy mindig is voltak ilyen csalók!Csak van olyan,aki kicsiben és van olyan ember ,aki nagyban csinálja.Házasságszédelgőnek hívják,azt hiszem.Mikor megszerzi a nőt,elveszi,lakásért jó kapcsolatokért,bármiért...aztán kiderül,hogy csak egy hajléktalan ,semmilye nincs,amit mutatott.Állítólag a törvény bünteti.
2020. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!