Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok mennyire red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mennyire red flag néhány külső dolog a lányokon randizás ügyében?

Figyelt kérdés
Pl bőrhibák, néhány pluszkiló, nagyon soványság, kirívó magasság/alacsonyság, laposság, stb... Szóval van olyan, ami miatt nem akarnátok tőle kapcsolatot, pedig amúgy szimpi lenne? Remélem, érthető a kérdés.

júl. 8. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19, miért voltál a lakásukban?
júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Kólauborkával ***** válasza:

(14:39-nek)

Van a nagybátyám és ők ilyen emberek. Az elmúlt 10év villanyszerelési tapasztalatában pedig nem egy ilyen ember lakásán jártam és volt, ahol pont azért nem vállaltam munkát, mert egy disznó ólban nagyobb rend és tosztaság volt (igaz ilyet mondtam már le nem kövér embereknél is), de sajnos zömében nem az átlagos méretű emberek tisztaságával volt bajom.

Ui.: hogy ne csak szidjam őket: egyetlen egyszer láttam egy fizikálisan kövér nőt, de valahogy olyan kisugárzása és életereje volt, hogy biztos vagyok benne, hogy az ő lakása nem disznó ól, és még tetszett is, de ez 1 alkalom volt.

júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#22 bocsi, de akkor ezek szerint egy kövér férfi alapján ítéled meg a kövér nőket?:D

Szerintem a nők alapvetően rendszeretőbbek/igényesebbek tudnak lenni, mint a férfiak, ez pedig nem hiszem, hogy testsúly függő lenne... Sőt, amennyire sok súlyproblemával küzdő ember tart diétát, Méri a kalóriákat és figyel erre, lehet még jobban rendben is tudják tartani a lakásukat, mint azok, akik nem... De egyébként meg szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz...

júl. 9. 16:06
 24/24 anonim ***** válasza:

Ameddig valami nem ölt extrém méreteket, addig nem fog zavarni.

Ha van rajta mondjuk 10 kiló többlet, nem érdekel, az még bőven vonzó, vagy minimum tolerálható. Ha van rajta 100 kiló plusz, az már zavaró. Vagy a másik véglet: ha simán csak sovány, azzal semmi gond nincs. Amikor már anorexiás, és még egy jót együtt enni sem lehet vele, az taszító és zavaró.

A mellméret soha nem szokott befolyásoló tényező lenni. A pattanások sem szoktak zavarni, nem mondom, lehetséges lenne olyan mrétékű, ami már zavarna, de olyannal még nem találkoztam. Egyébként is... múló dolog.

A magasságkülönbség meg soha nem zavart, pedig ismerkedtem már 190 centis, és 150 centis lánnyal is. (Én 170 vagyok.)

júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!