Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok mennyire red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mennyire red flag néhány külső dolog a lányokon randizás ügyében?

Figyelt kérdés
Pl bőrhibák, néhány pluszkiló, nagyon soványság, kirívó magasság/alacsonyság, laposság, stb... Szóval van olyan, ami miatt nem akarnátok tőle kapcsolatot, pedig amúgy szimpi lenne? Remélem, érthető a kérdés.

júl. 8. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
#7 semennyire, mert az ilyen lányokkal alapból nem beszélgetek jópofizásnál többet.
júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Kólauborkával ***** válasza:
26%

A túlsúly nálam szellemi betegség (igen, az emberek kb.: 95%-a lustaság és igénytelenség miatt van elhízva, nek valami kamubetegség miatt).

Szóval ebből nem adok, a többiből talán.

júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

"170cm hez siman jo a 76kg is ... Az 58 mar tul vekony. Gebe."


Annyira vicces, hogy le vagy pontozva. Pont olvastam külföldi fórumon, hogy a pasik baromi rosszak a súly meghatározásában.


5'8" (172 cm) és magasabb lányok mesélték, hogy a férfiak mindig 120 fontnak (54-55 kg) tippelik őket maximum, mert az ő fejükben a "vékony = 120 lbs". Nem nézik a magasságot, az izmokat, a testfelépítést. 130 fontot (59 kg) csak így számra kövérnek tartanak. És mikor kiderül, hogy egy magas, vékony lány 70 kiló, akkor leesik az álluk.

júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Ezt megint belinkelem, csekkoljátok a 170 cm magasat különböző kilókkal és a ti állatok is essen le.

júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%

A kövérség nálam kizáró ok sajnos a nőknél.


Személyiségben nem vállogatok.


Munkájával nem foglalkozok.


Ha van ex, vagy legjobb fiú "barát" remélem értitek azt azét kerülöm.


Kor hát én 30 vagyok legyen azért az én korosztályom hogy legyen közös beszéd téma.


Iskoláit sem nézem, nem az a fontos hogy mit végzett csak legyen boldog.


Barátnői csak azért érdekelnének, hogy tudjam hogy alám tesznek e. Ez alatt azt értem hogy úgy akarok barátnőt hogy mi ketten vagyunk a kapcsolatban magyarán ha hibázok vmit ne 1+n valódi+virtuális barátnőm legyen hogy a másik n számú csaj hergelni kezdi ellenem és nem tudok jót tenni. Ez nem kell még 1x!

júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a kövérség és az extrém soványság is alapból kizáró ok.

( 170 cm - 76 kb még simán belefér :D )

Ezenkívül az igénytelenség, zsíros haj, lekopott körömlakk rettentően taszít.

júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
A lehető legjobb helyen kérdezted 😃 Itt előadják a qrva toleránst, illetve itt nagyobb arányt képviselnek azok, akik annyira sikertelenek, hogy szinte már minden mindegy nekik. A valóság teljesen más. Igencsak válogatósak a férfiak is, külsőt tekintve még jobban, mint a nők, előbb néznek el egy belső hiányosságot/hibát, akár egészen komolyat is, mint pl. az általad felsoroltak közül bármit. Tapasztalat. Rám ezek közül a soványság (bár ma már nem annyira brutális), a laposság és a bőrhibák jellemzőek. Oké, hozzáteszem, hogy az arcberendezésem/az egész fejem fura, ronda, így teljes a kép. Eredmény: foreveralone, láthatatlanság, kutyának se' kellés.
júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
17, nem is az a baj, hogy nekik ez red flag, de magukat nem ugyanevvel a mércével mérik. Ha tiszta, rendezett szőrzetű (mindenhol), jól öltözött, illatos férfiak lennének... de tudod, hogy kétszer olyan rondák, mint azok a nők, akiket rondának tartanak.
júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Kólauborkával ***** válasza:
24%

Én voltam nem egy 100kg+ os hölgy élőhelyén….igen élőhely, mert amúgy egy élhetetlen ól volt mindegyik. Aki a testére ilyen igénytelen az már fizikálisan nem tudja megoldani a rendes takarítást, meg amúgy sem érdekli. Szóval nápam ez teljesen kizáró ok, már a múltbeli tapasztalatok miatt is.

Egyéb hibák amelyről nem tehet az ember (bőrhibák, pattanások, májfolt…) azok nem izgatnak, de ez az egy magával hoz egy csomó mást az igénytelenségen kívül aminek köszönhetően a kövér nőket kerülöm….

júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Bőrhibák, dohányzást emelném ki.

Fogak ápoltsága.


Sokan nem tehetnek a kilókról (pajzsmirigy stb vel is kialakulhat), nekem pedig tetszenek a nők így is és úgyis, legyen 45kg vagy 120 kg

Kapcsolatban a külsőségeken hamar átlehet lendülni, tekintet őszinte, érintés őszinte, szavak egyenesség.

júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!