Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok mennyire red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mennyire red flag néhány külső dolog a lányokon randizás ügyében?

Figyelt kérdés
Pl bőrhibák, néhány pluszkiló, nagyon soványság, kirívó magasság/alacsonyság, laposság, stb... Szóval van olyan, ami miatt nem akarnátok tőle kapcsolatot, pedig amúgy szimpi lenne? Remélem, érthető a kérdés.

júl. 8. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
dohányzás, extrém túlsúly, igénytelenség 100% kizáró ok.
júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy első is írta, ezek tuti kizáró okok.

De nyilván most ha 170 cm magas lány 58 kiló az teljesen oké, holott, ő lehet azt gondolja kövér...

Ma eléggé torz az önképük a lányoknak, tehát ezt nyilván egyedileg kéne vizsgálni.

júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%
Nekem a körömrágás, extrém túlsúly/soványság, rengeteg szétkapart pattanás a testen, más talán nem kizáró ok.
júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
170cm hez siman jo a 76kg is ... Az 58 mar tul vekony. Gebe.
júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
170 cm és 58 kg az igencsak gebe.
júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Én 188 cm vagyok, nekem fura lenne 160 cm alatti lánnyal randizni. Nem mondom hogy nem tudnám elképzelni, ha nagyon szép, de ez sajnos negatív pont. Az egyetlen kizáró ok nálam a nagy túlsúly.
júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
és a lány személyisége mennyire váltaná ki belőletek ezeket a dolgokat? Ha mondjuk annyira jól megtaláljátok a közös hangot és megvan a kémia, akkor is zavar a magasságbeli különbség, pattanás hegek, körömrágás, testsúlykérdések?
júl. 8. 20:00
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Én amikor tanárként dolgoztam, minden pasi menekült előlem, volt aki meg is mondta, hogy a foglalkozásom miatt kisebbrendűségi komplexusa támadt. Más meg azért nézett le hogy ilyen kevés pénzért képes vagyok dolgozni. Elég szomorú, hogy így állnak hozzá az emberek, sokan azt hitték, hogy azért keresek párt, hogy legyen akivel eltartatom magam, mert ugye én nem igen keresek pénzt.
júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Kólauborkával ***** válasza:
53%

Nekem is az elhízottság kizáró ok és az igénytelenség (nyílván ennek is vannak szintjei).

Én a tehetetlen, jövőkép nélküli, utazni nem hajlandó embereket nem keresem az életembe.

júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Most pont találkoztam egy ilyen lánnyal. Munkatárs, szétkapart pattanások a lábán... Viszont a személyisége meg olyan, hogy talán nála nem zavarna. De nem gyakori, 35 éves vagyok és sose volt még ilyen.


3-as voltam

júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!