Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem furcsa ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa ha valaki órákig nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival, ő 31 én 26. Tök aranyos intelligens, figyel rám, eddig 2 randi volt mindkettő jó volt nagyon. De úgy érzem írásban kb leszar és van hogy 1 napokra eltűnik, nem ír. Nem értem. Aki akar az ír… megszédít, mert kezdem megkedvelni de így hogy kezdjek el érezni bármit meg tervezni esetleg ha ilyen lenne vele az élet, hogy ha együtt vagyunk normál, ha külön alig kommunikálunk. Engem ez zavar.

Látom rajta hogy érdeklem őt, egyelőre nem tudom eldönteni hogy emberileg is nem csak szexuálisan… szerintetek? Nem tudom elhinni a mai világban hogy nem tud írni ennyi ideig egy ember ha érdekli őt a másik.



júl. 6. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szeret írni.

Más a személyes találkozás és a telefon vagy kamerás beszélgetés.

júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenek jutottak eszembe:


1) Nem szeret írogatni. Élőben ismerkedésnek a híve.

2) Te sem írsz semmit, így nem tudja mit írjon. Azt gondolja, hogy nem érdeklődsz.

3) Valóban nem érdeklődik igazán. Ló helyett szamár vagy, akivel talán összejön egy numera.

júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, csak jó lenne tudni, mert én meg kedvelem és többet igénylek beszélgetésből, mindegy hogy hívásban vagy írásban..
júl. 6. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de pár óráért nyavalyogsz? Ezek alapján visszaír ő csak nem akkor amikor te szeretnéd. De valszeg elfoglalt, élete van amit nem fog abbahagyni élni csak azért mert veled csak kétszer randizott. Velem valaki megcsinálna ilyesmit, hogy panaszkodna, elvárásokkal lenne tele amikor mégcsak randizunk soha többé nem állnék vele szóba. Ja és nő vagyok.

Esküszöm, hogy nem csodálkozom miért mondják a férfiak, hogy nagyon sok nő hisztis, vagy pióca mert olyan igényekkel vannak tele amelyek nem reálisak, nem elfogadhatóak randizás, sőt még járás idején sem. Te nem tudsz farok nélkül élni, vagy mi bajod van?

júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem miért akadsz ki ha pár óra múlva ír vissza.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


48 óra kihagyás miatt nem írt már neki vissza ami valakinek még elfogadható valakinek nem. De a te randipartnered reagál, beszélget veled. Hol a probléma? Én se értelek komolyan.

júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Van, aki dolgozik, nincs okitelója, mással is foglalkozik, stb.
júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hívják ghostingolásnak. Gondolom te is csináltad már másik férfival.
júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, van aki ilyen. TÉNYLEG. Igaz ez külföldi volt akivel én ezt tapasztaltam de lényeg: tök jó randik, imádtam. 3. Randi után nem írt egy napig és kiderült ő ezt egyáltalán nem tartotta problémának, írt volna csak késve

Lehet kultúrális személyiségbeli oka

júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!