Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizásnál számít mióta szingli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizásnál számít mióta szingli?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni valakivel (F/34), szombaton lesz az első randi. Írásban még nem beszélgettünk erről és az első randin sem ezzel fogok kezdeni, de az Insta fiókját látva gyorsan összeraktam a képet (😂).


2015 december óta együtt volt egy növel, és kb 2023 decemberben mehettek szét. Az kb 6 HÓNAP.


Lehetséges túl lenni egy 8 éves kapcsolaton ennyi idő alatt? Én azt gondolom, lehetetlen.


Ilyenkor még mindenben a másikat látod/keresed, lehet, még mindig szereted - ha csúnya vége lett akkor is. Ilyenkor azt gondolom, pótlékot keres vagy majd ott fog hagyni engem és újra összejön az exével. Persze, ez egyénfüggő, ilyenkor mindig azt mondják, hogy "már régóta gondok voltak"…


8 éves kapcsolat után 6 hónappal randizás, hááát... Aztán persze lehet csak meg akar d.gni... 😂 Jó, nyilván meg akar és nekem is nagyon tetszik külsőre, de úgy értem, most biztos nem szeretne párkapcsolatot, hacsak nem kapcsolatfüggő.

29/N


jún. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ő már 8 éven belül is tul volt rajta.
jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Neki lehet annyi változott csak hogy most nem foglaltan nőzik hanem szingliként.

Elvégre nem kézkérés lett valahogy az egészbol. Nyilván nem véletlenul.

jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mások az aktuális partner mellőle is lelépnek más nőért/pasiért.

Valszeg már régóta kihült a kapcsolatuk és elmúltak az érzelmek. Egy próbát megér. Ha sokat beszél, esetleg feltünően kerüli a témát, áradozik róla vagy szidja mint a bokrot, akkor az intő jel.

jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt pont túl lehet lenni rajta. Még akkor is, ha a másik hagyta el, és megviselte. De simán lehet, hogy az utolsó 2-3 év már csak nyűglődés volt.

Ha egy hónap telt volna el, akkor érteném a kérdésedet. 6 hónap után viszont már pont az lenne a baj, ha nem tudta volna túltenni magát rajta.

De elég visszatetsző, hogy mindenképpen rossznak akarod beállítani:

"pótlékot keres vagy majd ott fog hagyni engem és újra összejön az exével"

"lehet csak meg akar d.gni"

"most biztos nem szeretne párkapcsolatot, hacsak nem kapcsolatfüggő"


Ha ennyire csak a rosszat látod benne, akkor inkább hagyd békén. Majd összejön egy másik lánnyal, akinek nem lesz ennyi előítélete.

jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Omg! Olyannal össze sem jövök aki még csak egy párkapcsolatot sem tud felmutatni! Csak a selejtesek szinglik!
jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél év nem olyan kevés. Lehet már rég eltemette magába a dolgokat szakítás előtt.
jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ahogyan írsz a randipartneredről megérdemled ha beléd űrit és otthagy téged. 😂
jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj.. van, aki a párja mellől ugrik át egyik helyről a másikra… szerintem fél év alatt már rég túl van a nőn. De amúgy te miért is nézegetsz ilyeneket? :D én valamiért sose matekolom, hogyha Z ennyi évig kapcsolatban volt, akkor most tuti csak dugni akar. Kicsit paranoid és előítéletes vagy. :D
jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkedtem egy pasival aki 8 évig élt együtt egy nővel. Februárban szakítottak, júniusban már egy pár voltunk a pasival. Túl lehet lenni.
jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!