Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 felett ha nem volt komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett ha nem volt komolya kapcsolatom, akkor jó eséllyel alkalmatlan vagyok rá?

Figyelt kérdés

Alapvetően megvan mindenem,jólétben élek,van saját lakásom,jó állásom,barátaim,beutaztam a világot,tényleg nem panaszkodhatok, és a külsőmmel is elégedett vagyok, sok lánynak bejövök,viszont csak rövidebb kapcsolatok jönnek össze,vagy barátság extrákkal és társai. Amint valakivel kezdene kicsit komolyabbra fordulni teljesen berezelek, nem tudom megmagyarázni,h miért, lehet már megszoktam,h egyedül élek és nagyon kényelmes így az életem,de lehet hogy szimplán rossz kötődési minta az oka, jártam többféle pszichológusnál meg csoportban is,ahol ezeket kielemeztük,és természetesen a gyermekkori traumák jöttek elő mindennel kapcsolatban. A szülőkkel való kapcsolatom,h anyagilag elhalmoztak,de érzelmileg semmit nem adtak. Tesóim is ugyanígy vergődnek nem véletlenül.

Na mindegy,szóval nem tudom alkalmas lehetek e így valaha egy kapcsolatra,vagy hogy egyáltalán való e nekem. Néha úgy érzem,hogy nagyon vágynék rá, de amint van rá lehetőség hirtelen kiráz tőle a hideg, szóval sehogy se jó.



júl. 5. 17:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9

Ja,amúgy ebben igazad lehet, nem én pontoztalak le.

Bennem is ilyesmi fogalmazódik meg,h ha ennyi idősen nem sikerült egy normális komoly kapcsolatot összehozni, akkor valszeg ez nem az én műfajom. 😎


Bár a hűséget azt nemtom, mert ha tényleg találnék valakit,aki igazán passzol hozzám és tényleg el tudom vele képzelni, akkor őt azért nem hiszem,h megcsalnám, sztem megbecsülném,vagy legalábbis az ilyen idealizált álmodozás közben így képzelem el.

De felesleges erről beszélni,mert idáig még sosem jutottam el, ha azt érzem,h meg tudnám csalni eleve nem jövök vele össze.

júl. 5. 17:53
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

Írtam egyértelműen, hogy hűtlenség (érzelmi alapon is lehet!), vagy szakítás. Nem tudom miért emeled ki pontosan azt.


Nézd, nyugodtan próbáld meg, de ne csinálj bohócot se másból, se magadból.


Más ember aki tudja magáról, hogy alkalmatlan kapcsolatra az nem fog bele mert csak szenvedés a vége, sőt még aki alkalmas is rá inkább egyedül van mert nem talál kapcsolatra potenciális partnert.


Értem én, hogy hiányzik egy társ, de barátság extrákkal típusú kapcsolatban is lehet köztetek szimpátia, megértés, szeretet, sőt még ki is alakulhat több belőle.

Lehet neked nem kéne meghatározni szó szerint, hogy komoly kapcsolatban akarsz részt venni hanem kialakítani valakivel lazább viszonyban.


Én nem kezdenék neki biztosan ha tudnám magamról, hogy nem vagyok rá alkalmas. Látod jártál több szakembernél és mégse tudtad kiheverni, hogy milyen családi közegből származol (tesókkal együtt).

Valljuk be más sokkal durvább traumákat képes feldolgozni, vagy legalábbis afelé tartani míg te rostokolsz egy helyen.

Mégcsak azt sem lehet kijelenteni, hogy csak szexre mentél mert rövidebb "kapcsolataid" voltak.

Egyszerűen az elkötelezettséggel van probléma, nem tudsz megállapodni, mert félsz, hogy ismét sérülések érnek.


Ha félsz akkor miért fogná neki a komoly kapcsolatnak? Először a traumákat illene feloldani.

(Nem hiszem, hogy te neked sikerülni fog sajnos épp ezért nem kéne mást is tönkrecseszni!)

júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A traumákat próbálom amúgy feloldani és hát nem megy valami egyszerűen,nincs túl jó véleményem a kapcsolati esélyeimről, de ennyire azért még én sem vagyok borúlátó ,hogy így kijelentsem,hogy biztosan soha nem sikerül.

Azért ennyire nem írom le magam így helyből. 😄 Különben akkor a totális nihilizmus venné át az életem és mindent hagynék a francba. 😎

júl. 5. 19:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Feltehetően önbizalom hiányod van és nem találsz magadban olyan értéket, ami szükséges egy stabil életvitelhez.
júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem sikerült, akkor kicsi az esély a változásra, de nem lehetetlen. Igazából az írásodból nekem nem az jön le, hogy nagyon vágynál rá, inkább csak valami idealizált dolgot tudsz elfogadni, ami a valóságban nem létezik. Ha jársz pszichológushoz, akkor nyilván érdemes lenne erről többet beszélni, mélyebben belemenni. Egy álomképet mindig könnyebb szeretni, mint egy valódi, hibákkal teli embert.
júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miből van saját lakásod?
júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!